Orgoniidist šungiit ripats 13€

Pikkus: u.4,5cm
Pael on kaasas.

OROGONIITi peetakse võimsaks eluenergia laadijaks ja inimese keha energiavälja tugevdajaks. Inimese energiapuuduse korral toimib see abivahend kui tugev laadija. Kaitseb elektromagnet kiirguse eest, samuti ka muude negatiivsete energiate eest. Muudab negatiivse energia positiivseks. Sobib oma eluenergia ja sisemise jõu allika leidmiseks. Sümboliseerib kõiki energiakanaleid kehas, avades selle uuele eluenergiale.
Orgoniitenergia on võimas vaimne tööriist, mida saab kasutada kõigi oma eluvaldkondade parendamiseks füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. See on kogu loomise taga olev jõud, mis suudab muuta madalama vibratsioonilise (negatiivse) energia kõrgema vibratsiooniga (positiivseks) energiaks.
Orgoniitenergiat kasutatakse mediteerimise, tervendamise, aktiviseerimise, laadimise, puhastamise ja kaitse eesmärgil.
Kindlasti vajab puhastamist!  
ŠUNGIIT on iidne mineraal, mille süsinikul on ainulaadne struktuur. Šungiit on ka looduslik antiseptik ja antioksüdant. Selle abil puhastatakse vett ning ravitakse haigusi. Kivid omastavad kõrgsageduslikku elektromagnetkiirgust. Šungiit puhastab ruumi liigsest elektromagnetkiirgusest, aitab keskenduda, rahustab meeli ja leevendab pingeid meditatsiooni ajal.  Vähendab ärevust ja närvilisust, harmoniseerib õhkkonda ning vähendab telefoni elektromagnetkiirguse kahjulikku mõju inimesele.
Mineraali omadused on seotud eripäraste süsiniku molekulaarsete struktuuridega - fullereenidega- süsinikust koosnevad mitmetahulised nanoosakesed, viie või kuue tahuga. Sellise molekulaarse võrgustikuga süsinikku võib leida looduses ainult šungiidis.
Šungiiti on meditsiinis kasutatud alates 18. sajandist. Peeter Suur oli üks Karjala esimese vene spaa rajajatest, kus kasutas ära šungiidi vett puhastavat toimet, mida ta ise oli kogenud. Samuti propageeris ta selle kasutamist Vene armee jaoks puhastatud vee tootmisel.