Päikesekivi ripats 8€

Pikkus u: ±1.5-3 cm.
Kinnitus: messing
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.
Kett ei kuulu komplekti.

PÄIKESEKIVI on rõõmurikas, sära inspireeriv kivi. Annab elurõõmu ja hea enesetunde ning tugevdab intuitsiooni. Kui elurõõm on kadunud, taastab päikesekivi selle ja aitab teil enda eest hoolitseda. Puhastades kõiki tšakraid ning tuues sisse valgust ja energiat, laseb see kivi teie tõelisel olemusel särama lüüa. Traditsiooniliselt on see ühendatud heatahtlike jumalatega ning vedamise ja jõukusega. Päikesekivi on alkeemikute kivi, mis toob kaasa sügava ühenduse valgusega ning päikese taastava jõu meditatsiooni ajal ja igapäevaelus.

Päikesekivi on ülimalt kasulik teiste inimestega ühendavate "konksude" eemaldamisel, on need siis tšakrate või aura kõljes. Need võivad olla vaimsel või emotsionaalsel tasandil ja võivad pärineda omanikuinstinktiga vanematelt, lastelt või armsamatelt. Need tõmbavad teid energiast tühjaks. Päikesekivi pöörab tagasi kontakti teise inimesega ja on erakordselt kasulik sidemete katkestamisel. Hoidke päikesekivi koguaeg enda juures, kui teil on raske öelda ei ja kui te pidevalt ohverdate end teiste heaks. Kõrvaldades liigsõltuvuse, kergendab see kivi eneseõigustamist, sõltumatust ja elujõudu. Kui teid hoiab tagasi viivitamine, saab päikesekivi sellest jagu.
Emotsionaalselt mõjub päikesekivi antidepressandina ja tõstab meeleolu. On tõhus aastaegadest mõjutatud häirete puhul, valgustades talvist pimedust. Vabastab tundest, et teile on liiga tehtud, et teid on pandud ebasoodsasse olukorda ja hüljatud. Kõrvaldades keelud ja otsustamatuse, pöörab päikesekivi ebaõnnestumistunde vastupidiseks ning suutrendab eneseusku ja eneseväärikust. Tugevdades optimismi ja entusiasmi, laseb päikesekivi lõlituda positiivsele suhtumisele. Isegi kõige paadunum pessimist reageerib päikesekivile. Päikesepõimikule panduna toob see välja rasked või mahasurutud emotsioonid ja kujundab need ümber.
Päikesekivi ergutab enesetervendamise jõudu, reguleerib autonoomset närvisüsteemi ja tasakaalustab kõiki elundeid. Ravitseb kroonilist kurguvalu ja leevendab maohaavandeid. Olles eriti hea aastaaegade mõjust tingitud häirete korral, vähendab päikesekivi igasugust depressiooni. Selle abil võib ümber keha võre teha ja see leevendab probleeme kõhrkoega, reumat ja üldisi valusid ning piinu.
Pange vajalikule kohale, hoides peos või kandke nii, nagu teile paremini sobib.