Preniit 18€

Diameeter: 3cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

PRENIIT rahustab ümbrust ja loob kaitset, mahendab hirme ja aitab saada kontakti oma kõrgema minaga. Seeläbi kasvab Sinus usaldus elu ja universumi vastu ning toimub meele rahunemine. Preniit on tingimatu armastuse kivi ja kristall tervendaja enda ravimiseks. Kristall soodustab ühendust oma sisemise tarkusega. Ta arendab välja ka võime asju ette aimata, märke ja sünkroonsusi märgata. Preniit on nii võimas tervendaja, et teda kasutavad tervendamiseks isegi tervendajad. Ta tervendab Sind läbi kogu Su mitmekihilise olemuse. Kristall eraldab auravälja jumaliku energia kaitsekestaga. See on kasulik kivi võre moodustamiseks, sest rahustab ümbrust ning loob meelerahu ja kaitset. On suurepärane kivi aeda paigutamiseks ja abistab kodu muutmisel ravitsevaks pühamuks. Kivi õpetab olema harmoonias looduse ja loodusjõududega, andes ümbritsevale uut elujõudu ja uuendades seda. Hea feng shui kivina aitab preniit korda luua, hõlbustades mitte vajaliku vabakslaskmist ja alleshoitu sobival viisil korrastamist. Abistab neid, kes sisemise ilmaoleku tunde ajel korjavad asju või armastust. See kõik võib pärineda ilmajäämise ja vaesuse või siis armastuse puudumise kogemusest möödunud elus. Preniidi kaasabil taastub usaldus universumi vastu ja hing hakkab uuesti uskuma jumalikku ilmutust. Psühholoogiliselt mahendab preniit õudusunenägusid, foobiaid ja sügavaid hirme ning tervendab neid tekitavaid haigusseisundeid. On eriti kasulik hüperaktiivsetele lastele ja karmalistele põhjustele, mis selle seisundi on tingitud.

Kui otsid armastust, aga oled samal ajal täidetud kurbuse ja lootusetusega või korjad endale asju, esemeid ning püüad armastust kuidagi välja teenida,õpetab just see kivi Sind loobuma elu pärssivatest mõttetutest mustritest. Lase vanal minna ja jäta oma ellu vaid see, mis on tõeliselt väärtuslik ja teenib Sinu kõrgemat heaolu.
Küllusekivina toob preniit kaasa ka rahaenergiate parema voolu. Samuti aitab ta manifesteerida südamesoove, et need hakkaksid Sinu ellu tõmbuma. Julgustab elama südamesoovide järgi ning vabastab energiablokkidest, mis seda takistavad. Kasulik diagnoosimisel, sest jõuab juurpõhjuseni.

Preniit on kasulik diagnoosimisel, sest jõuab haiguse põhjuseni. Ravib neere, harknääret, õlgu, rinda ja kopse, verehaiguseid ja podagrat ning stabiliseerib pahaloomulisi kasvajaid. Üldine tervendamine, tervendajate tervendamine.

Pange see vajalikule kohale või hoidke seda selle kohal. Prohvetluseks, visualisatsiooniks ja juhatuse saamiseks pange see kolmandale silmale.