Püriit ripats 15€

Ripatsi pikkus:  ±2,5 cm
Niklivaba
Hõbetsingitud

Loodusliku kivina võivad värvid ja lõige kristallide lõikes veidi erineda, muutes igaühe neist täiesti ainulaadseks.
Kett ei kuulu komplekti.

PÜRIIT on suurepärane energiakilp. Tõkestab negatiivset energiat ja saasteaineid kõigil tasanditel. Püriit on väga positiivne kivi. Saab jagu inertsusest küündimatustundest. Kergendab võimete ja potsensiaali kompamist, ergutades ideede voolu. Töölauale pandud püriiditükk annab ümbritsevale alale energiat. Sellest on abi, kui kavandate suuremat ärilist ettevõtmist. Kivi õpetab nägema fassaadi taha, aru saama mis on mis, ning edendab diplomaatiat.

Psühholoogiliselt leevendab püriit ärevust ja frustratsiooni ning suurendab eneseväärikust ja eneseusaldust. On abiks inimestele, kes tunnevad end kõrvaletõugatuna, sest tugevdab usku iseenesesse, aitab võitu saada alaväärsuskompleksist.

Püriidi mõjul kiireneb vaimne aktiivsus, sest see parandab ajuvereringet. Püriit parandab mälu ja meenutamist. Püriit laiendab ja struktureerib püriit vaimseid vaimseid võimeid, tasakaalustades instinkti intuitsiooniga ning loovust analüüsiga.

Emotsionaalselt on püriidist abi melanhoolia ja sügava meeleheitega toimetulekul. Füüsiliselt suurendab püriit energiat ja võidab väsimuse. Takistab energialekkeid füüsilisest kehast ja aurast. Püriit suurendab hapniku hulka veres ning tugevdab vereringesüsteemi. See on kivi, mis säilitab täiusliku tervise ja heaolu ideaali. Tervendamisel selle mõju on erakordselt kiire, sest toob esile haigusseisundi põhjuse. See on hea abiline karmalise ja psühhosomaatilise haigusseisundi juurteni jõudmisel. Püriit tervendab luid ja stimuleerib rakkude moodustumist, parandab DNA kahjustusi, joondab meridiaane ning abistab siis, kui seedehäired magamast segavad. Tugevdab seedekulglat ja neutraliseerib allaneelatud mürke, on kasulik vereringele ja hingamissüsteemile ning toob vereringesse hapnikku. Püriit on kasulik ka kopsudele, leevendades astmat ja bronhiiti.