Roosa Kvarts hõbe kinnitusega ripats 13€

Mõõdud: u.3*1,7cm
Kett ei kuulu komplekti.


ROOSA KAVARTS
puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi. Seda peetakse kõige tähtsamaks südame ja südametšakra kristalliks, mis õpetab sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma või kriisi korral.
Kui soovite armastust ligi tõmmata, pole vaja kaugelt otsida - vaadake roosa kvartsi poole. Voodi kõrvale või kodu suhtenurka paigutatuna on see nii tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja, et sageli on vaja lisada rahustamiseks ametüst. Olemasolevas suhtes taastab usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust.
Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajaliku muutusega leppimisel.On suurepärane kivi keskea kriisi puhul. Roosa kvartsi käeshoidmine soodustab positiivset kinnitust ja siis võib kivi meenutada teile teie kavatsust. See kaunis kivi edendab vastuvõtlikkust igat sorti ilule.
Emotsionaalselt on roosa kvarts kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab see sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Kui te pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts teie südame, nii et muutute armastusele vastuvõtlikuks. kui olete armastanud ja kaotanud, lohutab see teid leinas. roosa kvarts õpetab teile, kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui olete olnud arvamusel, et teid ei armastata. Te ei saa vastu võtta teiste armastust ega neid ka ise armastada, kui te ei armasta iseennast. Roosa kvarts aitab teil iseendale andestada ja enesega leppida ning tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.
Roosa kvarts tugevdab südant ja vereringet ning kõrvaldab ebapuhtused kehavedelikest. Harknäärmele paigutatuna abistab roosa kvarts rinna -ja kopsuprobleemide puhul. Tervendab neere ja neerupealseid ning leevendab peapööritust. Roosa kvarts väidetakse suurendavat viljakust. Kivi või eliksiirina tervendab põletusi ja vesiville ning parandab jumet. Sellest on abi Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ning vanadusnõtruse puhul.
Kandke kivi kaasas, pange see südamele, harknäärmele või toa suhtenurka.