Sinine pitsahhaat ripats


Mõõtmedu. 2x3cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.

SININE PITSAHHAAT on suurepärane tervendamiskivi. Selle pehme energia jahutab ja rahustab, toob rahu meeltesse. Väga tõhus kurgutšakra aktiveerija ja ravija, võimaldades vabalt väljendada oma mõtteid ja tundeid. Avab tee kõrgemate energiate kogemisele. See on üks suurtest toitvatest ja toetavatest kivides, mis neutraliseerib viha, nakkust, põletikku ja palavikku.
Psühholoogiliselt toimib sinine pitsahhaat vastu surve -ja allasurutustundele, mis on tingitud hirmust olla hukka mõistetud ja kõrvale lükatud. Hukkamõistu esineb sageli vanema ja lapse suhtes, seda nii lapsepõlves kui täiskasvanueas. Tulemusena hoitakse neid tundeid tagasi ja kuna puudub võimalus neid väljendada, blokeerub kurgutšakra ning võib mõjutada rinda - tekib lämbumistunne. Sinine pitsahhaat lahustab leebelt vana allasurumismustri ja julgustab uutmoodi väljenduma. See tuleb eriti kasuks meestele, sest aitab vabaks lasta ja leppida oma tundlikkuse ning tunnetega. Vaimselt abistab sinine pitsahhaat mõtete ja tunnete verbaalset väljendamist ning töötab vastu vaimsele stressile. Emotsionaalselt neutraliseerib sellest kivist väljuv rahumeelne energia vihaga seotud tundeid. Sinine pitsahhaat puhastab kurgutšakrat, nii et on võimalik väljendada kõrgemaid vaimseid tõdesid. See on kivi, mis ühendab mõtte vaimsete vibratsioonidega ja toob kaasa sügava rahu.

Kuna pitsahhaat on võimas kurgutšakra tervendaja siis see omadus mõjutada blokeeritud eneseväljendust aitab kaasa vabanemisele õla -ja kaelaprobleemidest, kilpnäärme alatalitusest ja kurgu -ning lümfinakkusest. Alandab palavikku ja kõrvaldab blokaadid närvisüsteemis, ravib artriiti ja luudeformatsioone, tugevdab luustikku ning aitab paraneda luumurdudel. Tugevdab ka kapilaare ja pankreast. Eliksiirina toimib see ajuvedeliku tasakaalustajana, ravitseb vesipäisust. Sinist pitsahhaati võib kasutada ka helidega tervendamise toetamiseks - see fokuseerib ja suunab heli vajalikku paika.