Sinine tiigrisilm 8€

Mõõdud: u. 2.5x2cm
Ripatsid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Päritolu: Lõuna-Aafrika


KULLISILM, SININE TIIGRISILM
on ääretult rahustav kivi, vähendab stressi, rahustab ärevat meelt. See on suurepärane kivi Maa energia maandamiseks. Stimuleerib ja kosutab füüsilist keha. Maa kohal hõljudes aitab kullisilm kaasa visioodidele ja intuitsioonile ning suurendab selgeltnägemise võimeid. Avab asjade tagamaid, mis muidu jääksid märkamatuks. Aitab avada ja puhastada ülemisi tšakraid, rääkida selgesti ja ausameelselt. Töötab põhiliselt Kurgu- ja Kolmanda silma tšakraga, näidates, kust tõuseb sisemine konflikt või vaimsed segadused. Puhastab juurtšakrat ja annab sellele energiat. Annab vooluga kaasaminevat suhtumist, kergendab tunduvalt hirme, foobiaid ja jahutab “tulist iseloomu”. Soosib astraalrännakuid ja selgeltnägemist.
Kodu jõukusenurka paigutatuna tõmbab kullisilm ligi küllust.
Kullisilm on iseäranis hea piiravate ja negatiivsete mõttemustrite ning juurdunud käitumismallide lahustamisel. Näitab probleeme perspektiivis, vähendab pessimismi ja soovi teisi süüdistada enda tekitatud probleemides. Kivi toob pinnale ka lukustatud emotsioonid ja haigusseisundi eelmisest või praegusest elust. Kolmandale silmale paigutatuna abistab kullisilm tagasiminekut emotsionaalse bloki juurde, ükskõik, kus see ka ei asu.
Kullisilm parandab vereringet, soolestikku ja jalasäärte seisundit. Võib esile tuua jäiga õla või kange kaela taga oleva psühhosomaatilise probleemi.
Hoidke sobiva koha peal või asetage sellele kohale.