Teemant ripats 45€

Suurus: umbes 5-7 mm
Kinnitus: 925 hõbe
Valge naturaalse teemandi lihvimata töötlemata monokristallteemant.

TEEMAT on puhtuse sümbol. Selle puhas valge valgus võib teid aidata oma elu terviklikumaks muuta. Parandab suhteid, tuues partnerlusse armastust ja selgust. Usutakse, et see tugevdab mehe armastust oma naise vastu, seda peetakse pühendumuse ja ustavuse märgiks. Teemant on olnud rikkuse sümbol juba tuhandeid aastaid ja on üks ilmutuslikke kive, mis tõmbab küllust juurde. Teemant on ka oivaline vahend geopaatilise või elektromagnetilise stressi tõkestamiseks ja kaitseks mobiiltelefonide kiirguse eest. Teemant võimendab energiat. See on üks väheseid kive, mida pole kunagi vaja uuesti laadida. See suurendab energiat kõiges, millega see iganes kokku puutub ning on väga tõhus, kui kasutada seda koos teiste kristallidega ravimiseks, sest see suurendab teiste kivide mõju. Kuid teemant võib suurendada nii negatiivset kui positiivset energiat. Energiatasandil täidab see rebendeid auras, andes aurale uut energiat.
Psühholoogilisest seisukohast annab teemant kartmatust, võitmatust ja tugevust. Kuid teemandi halastamatu valgus tõstab esile kõike, mis on negatiivne ja nõuab ümberkujundamist. Teemant leevendab emotsionaalset ja vaimset piina, vähendab hirmu ja toob esile uusi algusi. See on ülimalt loov kivi, mis ergutab kujutlusvõimet ja leidlikkust.
Vaimselt loob teemant ühenduslüli intellekti ja kõrgema meele vahel. See toob meeleselgust ja suunab valgustatuse poole.
Spirituaalsel tasandil puhastab teemant aurat kõigest, mis varjab inimese sisemist valgust, lubades hingevalguses särada. See meenutab teile teie hingepüüdlusi ja abistab vaimses arengus. Aktiveerib kroontšakrat, ühendades selle jumaliku valgusega. Teemant ravib glaukoomi, selgendab pilku ja toetab aju. Ravib allergiaid ja kroonilisi haigusi ning viib ainevahetuse uuesti tasakaalu. Seda on traditsiooniliselt kasutatud mürkide kahjutuks tegemiseks.