Turmaliin ripats 20€

Diameeter: u.35mm
Iga ripats on ainulaadne, pinnal on näha tüüpiline turmaliini struktuur.

MUST TURMALIIN selgendab, puhastab kõrvalistest ainetest ja muundab tiheda energia kergemateks vibratsioonideks. Maandab vaimset energiat, puhastab ja tasakaalustab kõiki tšakraid ning moodustab kaitsva kilbi ümber keha. Turmaliini peetakse šamaanide kiviks, mis toob kaitse rituaalide ajal. Seda saab kasutada tuleviku ennustamiseks ja seda on traditsiooniliselt kasutatud, et osutada süüdlasele või rasketel aegadel hädade põhjusele, ning näidata õiget suunda edasiliikumiseks. Must turmaliin juhib negatiivse energia kehast välja. Ta on nagu kilp, mis kaitseb kahjulike psüühiliste mõjude eest, loitsude ja pahasoovijate ning igat liiki negatiivse energia eest. Heaks kaaslaseks neile, kel tuleb viibida keskkonnas, mis on täis raskeid ja halbu tundeid. Neutraliseerib ja likvideerib negatiivseid emotsioone – viha, armukadetust vms. – ka oma kandja aurast.
Turmaliin on kasulik ravitsemisvahend., puhastab aurat, kõrvaldab blokaade, hajutab negatiivset energiat ja näitab probleemidele lahendust. On suurepärane tšakarte tasakaalustamiseks ja ühendamiseks. Füüsilisel tasandil korrastab see meridiaane. Turmaliinil on väga suur ühtivus deevade energiaga ning see on ülimalt kasulik aia ja taimede jaoks. Võib tegutseda kui looduslik putukamürk, hoides eemal kahjureid, pinnasesse maetult aga soodustab kõigi teraviljade kasvu ja tervist.
Psühholoogiliselt abistab turmaliin enese ja teiste mõistmist, viies teid sügavale iseendasse, tugevdades eneseusaldust ja vähendades hirmu. Hävitab igasuguse ohvriks olemise tunde ja tõmbab ligi inspiratsiooni, kaastunnet tolerantsi ning rikkust.
Turmaliin on võimas vaimne tervendaja, tasakaalustades paremat ja vasakut ajupoolkera ning muutes negatiivsed mõttemallid positiivseteks. See kivi korrastab ja tasakaalustab vaimsed protsessid, tšakad ja biomagnetilise välja. Aitab ravitseda paranoiat ja düsleksiat, parandades ka käe ja silma koostööd ning kodeeritud informatsiooni mõistmist ja sellega töötamist.
Füüsiliselt vabastab turmaliin pinge, mis muudab ta kasulikuks lülisamba joondamisel. Tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat kehas.
Turmaliin suurendab energiavoogu, muutes turmaliini oivaliseks tervendavaks, energiat suurendavaks ja blokaade kõrvaldavaks kristalliks. Ühendudes juurtšakraga maandab see energiat ja suurendab füüsilist elujõudu, hajutades pinget ja stressi.  
Ripatsil, mida tuntakse ka Pi-kettana, on keskel ümmargune auk ja seda kantakse nahast või siidist nööril. Lameda kuju tõttu pakub see ehe suurimat võimalikku nahakontakti. Nimetus sõõrik pärineb tuntud küpsetisest, kuid algselt rippusid need Hiinas maja vahekäigus. Õnnedraakon peaks keskel oleva augu kaudu majja lendama.