Varistiit ripats

Mõõtmed ca 1.5x2cm. Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.

VARISTIIT on kristall, millel on armastav energia ja vibratsioon ning mis toob harmooniat ja rahu südamesse. Tõstab rõõmsat tuju ja on väga hea stressi ja ärevushäirete vastu. Tekitab sisemist rahu ja selgust, kaastunnet ning armastust. Aitab leida lahendusi probleemidele ja luua usaldust. Varistiit on julgust andev kivi. Sisendades lootust ja vaprust, on see äärmiselt kasulik haigetele ja invaliididele. Toetab ja julgustab jätkama, vaatamata haigusele, ja abistab hooldajaid haigusseisundite puhul, mida põhihaigus võib tekitada.
Südametšakra avajana toob varistiit kaasa tingimatu armastuse.
Varistiidist on ülimalt suur kasu möödunud elude uurimisel. Hõlbustab kogemuse visuaalset kujutlemist, minnes samal ajal sügavalt vastavate elude tunnetesse ja kogemustesse. Stimuleerib haigusseisundi põhjuste või mustrite taipamist, kui need on edasi kantud teistesse eludesse, ja aitab jõuda tervenemiseni.
Psühholoogiliselt kergendab varistiit väljumist sügavast meeleheitest lootusesse ja usaldusse universumi vastu. Kivi kaotab teeskluse, võimaldades teil näidata end maailmale täpselt sellisena, nagu olete. Vähendab närvilisust ja annab südamerahu. Varistiit toetab mõõdukust ja ometi on sellel elavat energiat, mis takistab teid muutumast liiga tõsiseks. Öösel padja alla panduna toob see rahuliku une ja häirimatu meele.
Vaimselt aitab varistiit selgelt mõtelda ja suurendab tajumisvõimet. Abistab eneseväljendusel ja ideede edasiandmisel.
Füüsiliselt on varistiit energiaandja, mis aitab taastada tühjaks ammutatud energiareserve.
Varistiit tervendab närvisüsteemi, ravitseb kõhuvenitust ja takistab verevoolu ning taastab veenide ja naha elastsuse. Neutraliseerib liighappesust ja aitab podagra, gastriidi, haavandite, reuma ning nendega seotud haigusseisundi korral. On abiks meeste impotentsuse puhul ja leevendab krampe.
Pange ravitsemist vajavale kohale ja kasutage pikka aega. Eelmise elu meenutamiseks paigutage kivi kolmandale silmale. Kandke ripatsina või hoidke vasakus käes.