Helihark 50 Hz Nerve 75€

Suurus: 31cm
Materjal: Alumiinium
Kogukaal:143g
Kaasa tuleb sinine samet kott.

Närv süttib sagedusega 50 Hz, kandes sõnumit ajust või ajusse. Kui kehale tekib trauma, teatab närv ajule, et midagi on lahti. Aju reageerib sellele protsessile seda korrigeerides. Kui kahjustus on liiga suur, et aju saaks kergesti paraneda, hakkab see valu leevendamiseks saatma endorfiine. Kui kahjustus on närvis, on teabe sagedus ajju liikumisel takistatud.
Seda kaalutud heliharki saab kasutada ära tõmmatud või pingutatud lihaste valu leevendamiseks. See sobib suurepäraselt ka nende sõlmede eemaldamiseks, mis tekivad lihastes. See aitab vabaneda krampide pingest, nii et lihased saavad lõõgastuda ja aju saadab valu leevendamiseks endorfiine. Asetage varre ots valupiirkonnale. Samale alale võite asetada ka varre külje. Suruge häälekahvli kaalutud otsa kaks otsa kokku ja libistage sõrmed kiiresti ära. Maksimaalse vibratsiooni tekitamiseks ei ole vaja kahvli otsa lüüa kõvale kummiobjektile.
KAALUTUD HELIHARGID
Need töötavad rohkem füüsilisel tasandil.
Vibratsiooni saab tunda tugevamalt ja sügavamal tasemel, kui selle vars asetatakse kehale. Selle põhjuseks on raskused iga haru otsas.
Heli kestab kauem, kuid on pehmem ja hajusam.
Nad on kaalult raskemad.
Need sobivad suurepäraselt valu leevendamiseks, põletiku vähendamiseks ja lõõgastumiseks.
Tavaliselt asetatakse need kehale või kõrvade äärde.
Nende helisemiseks võite lihtsalt koputada  peopesale või kasutada häälestuskahvli aktivaatorit.
Kaalutud helihargi iga haru otsas on ümar kaal.