Helihark C Mid-Ohm kuldne 

Helihark on pakitud sinisesse sametist kotikesse.
Pikkus: 27 cm
Kaal: 110g
Materjal: Alumiinium


Kosmilise Ohmi helihark, mis tekitab vibratsiooni, resoneerub kosmilise ohmiga. Indias arvatakse, et Ohm on kõigi keelte ema. Ohmi kordamine võimaldab meil säilitada vaimset ja emotsionaalset rahulikkust, ületada takistusi ja edendada mõistmist. See on igavene, lakkamatu toon. Meie hingel on sama sagedus. Indiaanlastele anti iidsetel aegadel see meditatsiooni viis loomulikult, kuna nad avanesid kosmosele. Need häälestuskahvlid annavad hämmastavaid tulemusi meditatsioonis, universaalsete energiate poole pöördumisel, rännakul või energia-töö seansil. Nende mõju on lõõgastada, rahustada ja tasakaalustada.  Üks meditatsioonis kasutatavatest põhimantritest on Ohm. Ohmi eesmärk on panna teid olema kogu elu üks, avades seeläbi piiramatu kasvu. Mantra pole kasulik selle sõnasõnalise tõlke, vaid selle vibratsioonisageduse tõttu.
Anodeeritud alumiinium

Anodeeritud alumiiniumil on kaitsva oksiidkattega elektriline protsess, mille käigus metall moodustab kuldanoodi. Kuna anodeerimisprotsess on looduslikult esineva oksiidiprotsessi tugevdamine, ei ole see ohtlik ega tekita kahjulikke ega ohtlikke kõrvalsaadusi. Anodeeritud tooted on äärmiselt pika elueaga ning pakuvad hoolduse ja töö kokkuhoiu kaudu märkimisväärseid majanduslikke eeliseid. Anodeerimine on reageeritud viimistlus, mis on integreeritud alumise alumiiniumiga täielikuks sidumiseks ja tasakaalustamatuks nakkuvuseks.
KAALUMATA HELIHARGID
Need töötavad delikaatsemalt, peenemal tasemel. Nad liiguvad füüsiliselt väiksema liikumisega. Vibratsiooni tunne on peenem, kui selle vars asetatakse kehale.
Heli ei kesta nii kaua, kuid on teravam ja kristalliseeritum.
Neid on suurepärane kasutada vaimse ja emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks, energiavälja parandamiseks, füüsilise tervise parandamiseks ja vaimse ülendamise edendamiseks, aidates luua sisemist harmooniat ja terviklikkust.
Need helihargid asetatakse ümber keha või kõrvade juurde.
Nende heliks võiks kahte heliharki õrnalt kokku koputada või heliharki aktiveerijale lüüa.
Kaalumata otsad on sirged.