Helihark kogu kehale, kuldne 69€

Mõõdud:  18,5 - 21cm
Need 2 kaaluta helihargid põhinevad: C 256 Hz ja G 384 Hz.
Nendest heliharkidest on soovitatav alustada, kui sisenete helihargiga töötamise hämmastavasse maailma.
Need C & G helihargid on 2 kaaluta häälestamisharki. Nende aluseks on Pythagorase või Just Scale, tuntud ka kui Terve keha helihargid. Nad loovad muusika- ja heliteraapiates spetsiaalse intervalli, mida nimetatakse täiuslikuks viiendaks. Indias arvatakse, et see viies loob heli, mille kaudu Shiva kutsub Shakti elutantsuks. Polaarsusteraapias on see täht füüsilises kehas liikuv keha ja peene energia liikumine füüsilises kehas. Arvatakse ka, et see on heli, mille Kreeka päikese muusika- ja tervendamise jumal Apollo oma pühale lüürale pühendas. Ta tegi seda selleks, et kutsuda delfiinide käskjalad Delphisse. Lao Tzu nimetas seda intervalli „universaalse harmoonia kõlaks”, tasakaalustades Yin & Yang jõud.

KAALUMATA HELIHARGID
Need töötavad delikaatsemalt, peenemal tasemel. Nad liiguvad füüsiliselt väiksema liikumisega. Vibratsiooni tunne on peenem, kui selle vars asetatakse kehale.
Heli ei kesta nii kaua, kuid on teravam ja kristalliseeritum.
Neid on suurepärane kasutada vaimse ja emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks, energiavälja parandamiseks, füüsilise tervise parandamiseks ja vaimse ülendamise edendamiseks, aidates luua sisemist harmooniat ja terviklikkust.
Need helihargid asetatakse ümber keha või kõrvade juurde.
Nende heliks võiks kahte heliharki õrnalt kokku koputada või heliharki aktiveerijale lüüa.
Kaalumata otsad on sirged.