Tsitriini puu Ametüsti alusel

Mõõdud ca 8x18cm.

Kaunitel kristallipuudel on lisaks ilule ka spetsiifilise toimega mõju, mida nad tuppa asetades välja kiirgavad. Kristalli energia puhastab tubade üldist aurat.


TSITRIINIS on palju päikese, positiivsuse ning külluseenergiat. Tsitriini puu suurendab kodu Kagu nurka asetatuna positiivsust ja jõukuse energiat, aktiveerib rahavoolu liikumise ning aitab kaasa pere materiaalse seisu parandamisele. Lisab inimestesse elujõudu ja taastab elurõõmu, aitab saavutada edu, olla endaga rahul ja kutsuda enda ellu küllust. Aitab vabaneda stressist, pingetest ning loob tasakaalu, pakub leevendust rasketel eluhetkedel. Toetab vaimset kasvu, aidates avalduda su sisemisel tarkusel. Tsitriin aitab sul mõista ja märgata seda, kuidas enda ellu häid materiaalseid võimalusi tuua ning mida sa saad ise ära teha.
Ametüst on erakordeslt võimas ja kaitsev kivi, kõrgete vibratsioonidega.Ametüst tasakaalustab energiaid, muudab negatiivse positiivseks. Kooslus tsitriiniga aitab kaasa külluseenergia kasvamisele. On looduslik rahusti ning blokeerib psüühilisi ründeid. Väga tugev tervistav ja puhastav vägi. Ametüst toetab mõõdukust, soodustab uute ideede omaksvõtmist ning otsuste tegemise protsessi kaasata su suikunud intuitsiooni.
Aseta see õnnepuu Kagu nurka aga kasulik on see ka sinu läheduses, et puu saaks pidevalt tähelepanu ning selle najal sinu heaks toimetada.