Ametüst tipud 25€

Suurus: u. 40–80 mm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Need ametüsti tipud on pärit Brasiiliast.
Hind kehtib ühele tipule.

AMETÜST on kõrge vaimse vibratsiooniga, toetades vaimse kasvamise teekonnal. See erakordselt võimas kristall hoiab eemal madala sagedusega emotsioonid ja inimesed, annab tugeva kaitse. Ametüst on võimas ja kaitsev kristall ning paljude metafüüsikute esimene valik. Ametüsti kasutati iidsetel aegadel nii füüsilistest sõltuvustest kui ka sõltuvussuhetest taastumiseks ning sai tuntuks kui "kainuse kivi". Oskab endaga kaasa tuua rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Looduslik stressi leevendaja, ametüst julgustab ja toetab sisemist tugevust. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi ning see tõstab vaimset teadlikkust. Ametüst on seotud tundlikkusega inimeste vahelistes suhetes, soodustades partnerite (sh armastussuhted) vaheliste sisemiste piirangute ja konfliktide ületamist. Mediteerimisel juhib kivi teie mõtted maapealsetest asjadest rahu ja sügava mõistmise juurde. Vaimselt aitab ametüst teil tunda end terviklikumana, keskendunumana ja oma võimeid kontrollida. Soodustab uute ideede omaksvõtmist ja ühendab põhjuse tagajärjega. Ametüst kergendab otsuse tegemise protsessi, kaasates terve mõistuse ja sisemise intuitsiooni ning rakendades otsused ja taipamise praktikasse.
Ametüst aitab vabaneda halbadest harjumustest (sõltuvus alkoholist), kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Ametüst viib tasakaalu füüsilise, mentaalse ja vaimse keha.

Ametüst ergutab hormoonide tootmist ning tasakaalustab endokriinsüsteemi ja ainevahetust. Tugevdab puhastavaid ja eritusorganeid, samuti immuunsüsteemi. Suurepärane verepuhastajana mahendab ametüst füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi ning blokeerib geopaatilist stressi. Leevendab peavalu ja vabastab pingest. Ametüst leevendab unetust ja toob rahuliku une. Ametüst tasakaalustab nii liigset elevust kui norutunnet, tugevdab emotsionaalset keskendumist. Hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust. Leevendades kurbust ja leina, aitab see leppida kaotusega.

Energiatasandil tasakaalustab ametüst füüsilist, vaimset ja emtsionaalset energiakeha ning viib kontakti spirituaalse kehaga. Puhastab aurat ja kujundab ümber negatiivset energiat, stimuleerib kurgu -ning kroontšakrat.

Energia vool kristallpunktis suunatakse punktist välja. Võrkude või tervendamise korral toob kristalli osutamine objekti poole, kristall või kehaosa toob energia sisse ja kristallpunktist eemale osutamine tõmbab eseme energia ära. Need looduslikud ametüsti kristallitipud on aluses tasapinnalised lõigatud, nii et need seisaksid otse püsti, need moodustavad suurepäraseid generaatoreid (kasutage neid kristallvõrkude jaoks).

Pane tähele: aja jooksul tuhmub ametüst otsese päikesevalguse käes.