Ammoniit


Hind kehtib ühele paarile ammoniidile. 
Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 3.5-5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
AMMONIIT ehk GONIATIIT  on väga tugev kaitsekivi. Külluse, edu ja õnne kristallina on ammoniidil kindlasti oma koht igas kodus. Suudab transformeerida negatiivsust positiivseks ja voolavaks eluenergiaks, tugevdab inimese ellujäämisinstinkte ja maandab. Aktiveerib sisemise väe ja spirituaalse tahte. Ta on võimas karma puhastaja ning kolmandale silmale asetatuna puhastab ja vabastab ta ka vaimsetest sõltuvustest ning eelmiste elude lepingutest. Ammoniit aktiveerib  metafüüsilised võimed ja sisemise seiklus- ja avastushimu. Ammoniiti on kodeeritud hingeteed ning ta on suurepäraseks toeks taassünnil ja transformatsioonil.
Psühholoogiliselt stimuleerib ammoniit ellujäämisinstinkte ning teadmist, et kõike on võimalik järjekindluse ja julgusega saavutada.
Füüsiliselt soodustab ammoniit kõike, mis vajab struktuuri ja selgust. Ta leevendab sünnitraumasid ning takistusi energiavoolus. Ta on ideaalne tervenduskivi.
Ammoniidist on abi üleüldise heaolu, pikaealisuse ja rakkude uuenemise soodustamiseks ning samuti ka depressiooni leevendamiseks. Äratab Kundalini energia ning rakumälu. Stabiliseerib pulssi ning aitab leevendada seedeprobleeme. Samuti toetab ammoniit keskkõrva, kopse ja liigeseid.