Kassiteriit toorkivi


Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 1-1.5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

KASSITERIIT on hele- kuni tumepuun mineraal ja juba ammustest aegadest on seda kasutatud tinamaagina. Seda on traditsiooniliselt seostatud astroloogia ja astronoomiaga ning see aitab mõista elutsükleid. See võimaldab igal tasandil tõhusat kaitset ning tuletab hingelisel tasandil meelde kaasasündinud täiuslikkust ja jumalikkust. Kassiteriidi abiga saate kuulutada oma unistusi ja tulevikulootusi.  
Psühholoogilisel tasandil aitab see kivi objektiivselt mõista, kuidas ja miks on mõned asjad olnud just sellised, nagu need on olnud. See avab kõigi osaliste jaoks ukse kaastundele ja andestusele ning vabastab mälestused rakutasandil, et sügav hingeline tervenemine saaks alata. Range armastuse kivina julgustab kassiteriit tegema enda ja teiste jaoks üksnes seda, mis on vajalik, katkestades sellega ohvrite toomise ja eneseohverduse harjumuse ning leevendades lunastaja kompleksi.
Vaimselt edastab kassiteriit matemaatilist täpsust, andes terava mõistuse ja sisemise arusaama, et mõista probleemide olemust ja need ümber kujundada.
Tugeva emotsionaalse tervendajana on kassiteriit väga hea abiline neile, keda on lapsepõlves väga tugevalt hukkamõistetud või neile, kes on pidanud kannatama eemaletõukamist, hülgamist, negatiivseid eelarvamusi või võõrastamist. See on väga hea anum negatiivsetele energiatele, lahustades õrnalt kaasneva valu ja on eriti tõhus, kui see on olnud söömishäirete või sundkäitumise algpõhjuseks. Kassiteriit on muutusi toetav kivi.
Kassiteriit on abiks söömishäirete, ülekaalulisuse ja alatalitluse korral, toetab rakumälu, närvi -ja hormonaalsüsteeme ning eritamist.
Hoidke käes, kasutage võre loomiseks või asetage vajalikule kohale kehal.