Paabulinnumaak toorkivi 5€

Kivide keskmine mõõt: 2x2,5cm

PAABULINNU MAAK, KALKOPÜRIIT
BORNIIT loetakse õnne ja rõõmu kristalliks. Avab vaimsed võimed ja tugevdab sisetunnet, õpetades nii usaldama oma sisemist häält. Hingelisel tasandil aitab visualiseerimisel ja oma reaalsuse loomisel. Loob kaastunnet kõigi maailma olendite suhtes ning kaitseb sotsiaalset õiglust ja võrdseid võimalusi.
See Mehhikost pärit looduslik paabulinnu maak on täis taassünni ja muutumise maagiat. Igaüks vajab oma kivikollektsioonis paabulinnu maaki. Paabulinnumaak, tuntud ka kui Nõiakivi, on Kolmanda Silma Tšakra kivi, mis kannab endas võimsat iidset tarkust ja aitab teil saada inimeseks, kelleks peate oma unistuste elluviimiseks olema. Paabulinnumaak ei tee palju – see väike, kuid vapustav vikerkaarevärviline maagia on võimas. Töötage selle kiviga, et tugevdada oma intuitsiooni ja muutuda kõrgeimaks minaks.
Töötage selle loodusliku paabulinnu maagiga, et häälestuda oma tarkusele ja avaldada seda, mida soovite. Mediteerige sellega, et muutuda ja liikuda oma kõrgeima hüve poole, või asetage see oma altarile meeldetuletuseks oma kaasasündinud jõust.
Paabulinnu maak tugevdab psüühilisi võimeid, soodustab kõrgemat valdkonda ühendamist ja on teadaolevalt isegi nähtamatuse taga – võime liikuda läbi ruumide ilma, et teda märgataks. Paabulinnumaak ravib, joondab ja häälestab teid kõikidele valguskiirtele ja pühadele energiatele.
Psühholoogiliselt kaitseb negatiivsete mõtete ja uskumuste eest ning lahustab need. Aitab hõlpsasti ületada takistusi ja õpetab käesolevas hetkes õnne leidma. On toeks traumaatilistes olukordades, et märgata elu kingitud õppimisvõimalusi. Ühendab keha, meele, emotsioonid ja hinge, aitab vabaneda kõigest sellest, mida te oma ellu enam ei vaja ning seejärel sirge seljaga edasi minna. 
Vaimsel tasandil aitab ära tunda ja lahustada kahjulikud mõtted. On tõhus abiline taassündimisel ning kivi saab programmeeridakaugtervenemiseks. 
Borniit hõbedaga tugevdab füüsilist ja eeterkeha ühendavat hõbedast nööri, tagades turvalise tagasitee astraalrännakutelt. Hõbe on stabiliseeriv metall, mis võimendab temaga koos kantavate kivide omadusi ja suunab nende energia õigesse kohta. Selline kombinatsioon võimendab taju ja intuitsiooni, annab inspiratsiooni ning on peegliks müstiliste nägemuste ja tulevikku vaatamisel. Aitab ligi pääseda kolmanda silma blokaadidele ja neid lahustada, eriti kui need on minevikus sihilikult esile kutsutud. Emotsionaalsel tasandil aitab hõbedal borniit enese eest emalikult hoolitseda ning suurendab platoonilist või romantilist armastust. 
Kalkopüriit on abiks taastumisel, toetab rakumälu, rakustruktuure, ainevahetust, aitab tasakaaluhäirete, tursete ja ülihappesuse korral ning kaaliumi omastamisel. Lahustab lupjunud kohti kehas ja leevendab krampe.
Hoidke seda käes, kasutage võre loomisel või asetage vajalikule kohale kehal.