Purpuriit toorkivi

Mõõdud keskmiselt 2-3.5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

PURPURIIT on ääretult tõhus psüühilist kaitset pakkuv kivi ning stimuleerib valgustumist. Avab kõrgemad kroontšakrad, ühendades need juurtšakraga, stimuleerib takistamatut arengut ja maandab sellest tuleneva energeetilise nihke igapäevasesse reaalsusse. Purpuriit on oivaline kivi avalikeks esinemisteks, annab teie mõtetele ja suhtlusele selguse, fookuse ja kindluse ega luba teie vaadete edastamisele vahele segada.Psühholoogiliselt hajutab purpuriit meeleheite ning murrab vanu käitumismustreid ja hoiakuid, mis vangistavad teid minevikku. Ergutab erksust ning vastuvõtlikkust juhatusele ja uutele ideedele. Füüsiliselt on purpuriidil noorendav toime. Annab energiat nii füüsilisele kui mentaalsele kehale, aitab üle saada väsimusest ja lootusetusest kõigil tasanditel. Materiaalsel tasandil aitab müüa kodu, kui ebasoodne keskkond või kogukonna sekkumine on seda seni takistanud ning eriti, kui korduma on hakanud eelmisest elust pärit konflikt. Purpuriit katkestab osapoolte vahelise ühenduse ja aitab edasi liikuda. See hajutab ümbruskonnast negatiivse energia, tõrjub needusi või pahasoovlikkust ja psüühilist sekkumist, asendades need positiivse energiaga. Soodustab kõigi ostu-müügitehinguid, kui programmeerite purpuriidi kiiresti ostjat leidma. 

Purpuriit aitab jagu saada väsimusest, suurendab vastupidavust ja noorendab. See toetab rakumälu, südametööd ja rindkere, vereringet ja  verepuhastust ning stabiliseerib pulssi. Purpuriit leevendab verevalumeid, verejookse ja mädaville.

Hoidke käes, kasutage võre loomisel või asetage vajalikule kohale kehal. Hoidke enda ja psüühilise ründe või muu ebasoovitava allika vahel.