Väävel toorkivi 


Mõõdud keskmiselt 1.5-2.5cm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

VÄÄVEL eemaldab keskkonnas igat sorti negatiivsust ja kõrvaldab tõkked progressi teelt. Väävlil on negatiivne elektrilaeng ja see on äärmiselt kasulik negatiivsete energiate, kiirguste ning emotsioonide neelamisel. Vulkaaniliselt tekkinud kivi on suurepärane kõige puhul, mis purskab tuld, tunded, vägivald, nahahaigused ja palavikud. Võib olla kasulik ka varjatud psüühiliste võimete pinnale toomisel. Psühholoogiliselt vähendab väävel põikpäisuse soovimatut mõju ja abistab negatiivsete joonte äratundmisel. See jõuab isiksuse mässulisuse, kangekaelsuse või lärmaka tõrksuse tuumani, mis ei allu juhtnööridele ja kaldub automaatselt talitama vastupidiselt soovitatule, eriti kui väidetakse, et see on teie enda huvides. Väävel leevendab seda hoiakut ja aitab kaasa selle loomujoone tunnistamisele, avades tee teadlikule muutumisele. Vaimselt blokeerib väävel korduvad ja meelerahu segavad mõttemustrid. Kujutlusvõimet inspireerides abistab see arutlemisel ja maandab mõtteprotsesse otsekohe praktikasse. Füüsiliselt on väävlist tulu uue energia saamiseks kurnatuse korral või pärast rasket haigust ja see võib suurendada loovust. 
Väävel on mürgine ja seda ei tohiks sisse võtta. Eliksiir on kõige parem siis, kui seda tehakse kristallilisest vormist kaudsel meetodil ja kasutatakse üksnes välispidiselt.
Väävel on erakordselt kasulik haigusseisundite puhul, mis puhkevad äkitselt, nagu nakkused ja palavikud. Pannes seda paistes kohale, vähendab see fibroosseid ja koekasvajaid. Vannivette lisatuna või essentsina kasutatuna leevendab väävel valulikke turseid ja liigeseprobleeme. Välispidiselt kasutatuna leevendab see nahaprobleeme. Pulbri kujul võib väävlisuitsu kasutada loodusliku putukatõrjevahendina, aga et suits on inimestele mürgine, tuleb kanda maski, vältimaks suitsu sissehingamist. Pärast õhutage suitsutatud ala põhjalikult. Hoidke käes või asetage ravitsemist vajavale kohale. Kristalliline vorm on selleks parem, sest pulbervorm määrib ja parem on hoida seda vannivees. Traditsiooniliselt on kasvaja kohal olnud väävel pärast ära põletatud. Kui seda pole tehtud, on vaja seda enne järgmist kasutamist põhjalikult puhastada.