Asuriit

Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 1-2cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

ASURIIT juhib psüühilist ja intuitiivset arengut. See sunnib hinge liikuma valgustatuse suunas. Puhastab ja stimuleerib kolmandat silma ja häälestab vaimsele juhtimisele. Asuriidi kristall võimaldab kergesti ja ohutult sooritada kehaväliseid rände. Tõstab teadlikkuse kõrgemale tasandile ja annab suurema kontrolli vaimse avanemise üle. Kivi kergendab meditatiivsesse ja kandaldamise seisundisse sisenemist. Asuriit on võimas tervendav kivi, mis hõlbustab mõtete ja emotsioonide kehalise mõju psühhosomaatilist mõistmist.
Vaimselt loob asuriit selget arusaamist ja uusi perspektiive ning avardab meelt. Vabastab pikaaegsed blokid suhtluses ja ergutab mälu. Asuriit esitab väljakutse reaalsustajule ja laseb vabaks programmeeritud uskumustesüsteemi, et liikuda tundmatusse ilma hirmuta, jõuda sügavama taipamise ja uue reaalsuseni. Vanad uskumused kerkivad teadlikku meelde, et saaksite nende tõesust kontrollida.
Emotsionaalselt vabastab asuriit stressist, liigsest muretsemisest, kurbusest ja leinast, lubades emotsioonidesse rohkem helgust. Summutab hirmu ja foobiad ning annab mõistmise, miks need üldse tekkisid. Rahustab inimest, kes närvilisusest räägib palju, ja julgustab seda, kes hoidub ennast avamast.
Asuriit ravitseb kurguprobleeme, artriiti ja haigeid liigeseid, joondab lülisammast ja töötab rakutasandil, et kaotada kõikvõimalikke takistusi või kahjustusi aju töös. Tervendab neere, sapipõit ja maksa ning ravitseb põrna, harknääret, luid, hambaid ja nahka, aidates mürke eemaldada. Asuriit soodustab embrüo arengut emakas. Kivil on eriline resonants meelega ja mentaalsete protsessidega, vaimse tervenemise ja stressi leevendamisega, Annab uut energiat, korrastades energiakeha füüsilise keha suhtes ning puhastab tšakraid.
Kandke kivi nii, et see puudutaks parema käe nahka, või pange ravitsemist vajavale kohale otse kehal, eriti aga kolmandale silmale. Võib esile kutsuda tukslemist, sel juhul võtke kivi kohe ära.