Eudialüüt

Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 1.5-3cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

EUDIALÜÜT vallandab võimsa, kundalini energiast laetud eluenergia voo. See kivi avab südametšakra, ühendades selle juur- ja maatähetšakraga, ning joondab energiavoogu läbi kõikide tšakrate, et siduda vaim ja meel emotsionaalkehaga. Tehes nähtavaks kogemusi põhjustanud karma, näitab eudialüüt, kuidas parandada ebaõnnestunud valikuid ning mõista tõde. Õpetades ebaõnnestunud valikuid parandama ja südant tõele avama, näitab eudialüüt, et vaimne kasvamine saab kannatuste asemel toimuda ka läbi rõõmu ja rahulduse. Kui soovite mõnda olukorda või suhet lõpetada, siis aitab eudialüüt teha seda väärikalt ja rahulikult. 
neile, kes trotsivad Jumalat, on eudialüüt abiks põhjuse analüüsimisel, toetades vajadusel rändeid ka eelmistesse eludesse.  Puhastuse ja lunastuse kivina parandab see tekkinud lõhe, ühendab teid sisemise jumalikkusega ning aitab tagasi oma tõelise eesmärgi saavutamise teele. 
Psühholoogilisel tasandil on eudialüüt enese väestamise kivi. See tõrjub depressiooni ja rahulolematust ning vabastab negatiivsed emotsioonid nagu kadedus, viha, süütunne, kibestumus ning vaenulikkus. Läbi enesele andestamise ja enesest hoolimise kiirendab eudialüüt põhjalikke muutusi, sisendab enesekindlust ja aitab tehtud vigadest õppida. See meenutab teile, et elu ei saa olla päriselt hea või õnnelik, kui teie loovus on blokeeritud või jäänud väljendamata. Arvestades teie andeid, aitab see eneseväljenduseks sobiva koha leida. Eudialüüt toob kokku hingekaaslased ja avaldab ka kokkusaamise põhjused. Selle kiviga mediteerimine või magades padja all hoidmine aitab leida vastused, kui olete kohanud hingesugulast, kes seda ise ei märka, või kui tunnete kellegi suhtes tõmmet, kuid ei tea, kas seksuaalsuhe oleks õige tee, või on kohtumisel mõni sootuks muu põhjus. Vastused võivad ilmneda väga ootamatul moel. 
Eudialüüt toetab täielikku rakutervenemist, harmoniseerib ajulaineid, stabiliseerib närvisüsteemi. See on kasulik nägemisnärvile ning Alzheimeri ja Parkinsoni tõve, multiskleroosi, luupuse ja energeetilise kurnatuse korral. Eudialüüt toetab keha isetervenemisvõimet. 
Hoidke käes või asetage vajalikule kohale kehal.