Gaia roheline kivi 8€

Mõõdud keskmiselt 2-2,5cm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
GAIA KIVI on roheline obsidiaan, mis pärineb mäepurske vulkaanilisest tuhast.
18. mai 1980, kell 08:32 toimus suur vulkaanipurse. Vulkaan, mis asub Washingtoni osariigis Skamania maakonnas ja mida tuntakse St. Helensi mäena. Sees kogunenud rõhk oli tohutu, sest maalihe tekkis tuhka välja sadade miilide kaugusele. Õnneliku juhuse korral tabas keevitaja keevisõmblus vulkaani tuhka ja tuhk muutus roheliseks. Protsessi on seejärel laborites täiustatud ja vulkaanilisest tuhast on nüüd loodud puhtam toode.
Arvatakse, et Gaia kivi on armastuse, intiimsuse, harmoonia ja kaastunde kivi. Arvatakse, et see tervendab ja rahustab südant, avab selle jumalannade (eriti rohelise taara nime all tuntud Tiibeti jumalikkuse) ja jumaliku naiseliku energiale ning parandab emotsionaalseid haavu.
Sellel GAIA kivil on tugev Maa energia, see pärineb "Maa hingest". Toob jumalanna ühenduse Maa ja Maa devadega. See aitab kaasa ka jõukusele. Gaia klaas sobib suurepäraselt isetervendavate emotsionaalsete haavade ja möödunud traumade korral. Gaia aitab peamiselt südametšakrat, kuid seda saab kasutada ka kõigi tšakrate ühtlustamiseks. Tiibeti mungad leidsid Gaia kiviga vahendades suurt vastukaja jumaluse Green Taraga. Kes pakub armastust ja kaitset kõigile inimestele.