Kovelliit 18€

Kivide suurus 2,5-3,5cm

KOVELLIIT 
on häälestunud kõrgema minaga ning muudab unistused reaalsuseks ja stimuleerib metafüüsilisi võimeid. Spirituaalsel tasandil avab see ukse minevikku ja eelmistes eludesomandatud tarkuste varamusse. See on ka hea abiline taassünniks või ränneteks alumisse maailma. 
Psühholoogilisel tasandil on kovelliit kasulik kivi, kui tunnete end haavatava ja teiste poolt kergesti mõjutatavana. Soodustab intuitsiooni ja toetab enese variomaduste tunnistamist ning karmaga silmitsi seismist. Seeläbi aitab kovelliit saada üle rahulolematusest ja sisendada eluga rahulolu. Loovust ergutava kivina aitab see saada kontakti oma seksuaalsusega ja vajadusel tõstab libiidot. Kovelliit harmoniseerib keha, meelt ja hinge ning soodustab enese tingimusteta armastamist, väliostades samal ajal edevuse ja ülbuse. 
Vaimselt aitab see kivi lasta lahti kõigest, mis on teid seni tagasi hoidnud, iseäranis eelmistest eludest pärit uskumustest. Toetab ratsionaalset analüütilist mõtlemist ja otsuste langetamist ning kommunikatiivseid oskusi. Emotsionaalsel tasandil aitab üle saada rusutusest ja ärevusest, asendades negatiivsed emotsioonid armastava muretusega. 
Füüsilisel tasandil kaitseb kovelliit kiirituse eest ning soodustab puhastava energia voogu läbi rakkude, viies kaasa energiad, mida te enam ei vaja. Kui füüsilisel haigusseisundil on mõni karmaline põhjus, aitab see kivi avastada soodustavad tegurid ja need ümber kujundada, kui kõige parem on seda teha siiski terapeudi abiga.
Kovelliit on kasulik kehast mõrkide eemaldamiseks, kiiritusest põhjustatud haiguste, kasvajate ja seeninfektsioonide korral. Toetab sünnitust ning seedesüsteemi, kõrvade, silmade, suu, põskkoobaste ja kurgu tervist.