Petaliit

Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 1,5-2,5cm . Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

PETALIIT on Uue ajastu kivi, inglikivi, kuna tugevadab ühendust inglitega. Kõrge puhta vibratsiooniga petaliit avab kosmilise teadlikkuse. Aitab kaasa vaimses puhastumises.  On kaitsev kivi, mis soodustab meditatsiooni ja häälestumist. Petaliit viib teid väga rahulikku ja selgesse vaimsesse dimensiooni, milles saab leida põhjuseda ja need teiseks muuta. Eriti kasulik on see esivanemate ja perekonna tervendamises, sest see jõuab tagasi funktsionaalse häire eelsesse aega.  Petaliit on šamaani kivi, annab turvalise ümbruse vaimseks kontaktiks või nägemuse esilekutsumiseks. Aktiveerib protsessi ja annab sellele energiat ja samas maandab vaimse aktiivsuse ajal. Kivi rahustab aurat ja avab kurgu- ning kõrgema kroontšakra, ühendudes kõrgete vaimsete vibratsioonidega. See viib teid kaugemale teie praegustest metafüüsilistest võimetest, ühendades teid vaimse teadmise kõige kõrgemate tasanditega ja kergendades rääkimist sellest, mida te vaimsete nägemuste ajal kogete. Isegi väike petaliiditükike on eliksiirina äärimselt võimas. Seda võib kasutada negatiivse karma lahtilaskmiseks ja vabanemiseks iseseisvatest olemusvormidest auras või mentaalses kehas. Sellest on eriti palju kasu sidemete läbilõikamisel, sest see kaasab protsessi inimese kõrgema olemuse ja neutraliseerib igal tasandil manipuleerimise. Kehal kantuna annab petaliit pidevalt energiat ja aktiveerib keha kõiki energiakeskmeid igal tasandil. See suurendab ja annab energiat keskkonnale, milles see leiab end olevat.

Petaliit harmoniseerib endokriinsüsteemi ja aktiveerib kolmiksoojendi meridiaani. See kivi on kasulik aidsi- ja vähiravis. Sellest on tulu rakkudele, kopsudele, silmadele, soolestikule ja lihastele spasmide korral.

Kandke ripatsina või asetage vajalikule kohale, eriti kolmandale silmale. 

Roosa petaliit selgendab meridiaani ja emotsionaalset koormat. See tugevdab emotsionaalset keha ning vabastab hirmust ja murest. Kaastundekivina suurendab see paindlikkust, säilitades samal ajal leebe tugevuse. 

Kirgas petaliit muudab negatiivsed energiad võimetuks. Vabastab energiapoogetest, miasmidest ja negatiivsest karmast igal tasandil.