Purpuriit

Mõõdud keskmiselt 1,5-2,5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

 
PURPURIIT on ääretult efektiivne kivi psüühiliseks kaitseks, stimuleerib valgustumist. Avab kõrgemad kroontšakrad ja ühendab need juurtšakraga, stimuleerib takistamatut arengut ja maandab sellest tuleneva energeetilise nihke igapäevasesse reaalsusesse.  Suurepärane avalikele esinejatele. Annab selguse, fookuse ja kindlustunde sinu mõtetele ja kõnele. Psühholoogiliselt murrab purpuriit vanu käitumismustreid, mis hoiavad sind minevikuvangis ja hajutab meeleheidet. Soodustab erksust ja vastuvõtlikkust juhatuse ning uute ideede suhtes. Füüsiliselt on purpuriidil noorendav toime. Annab energiat nii füüsilisele kui ka mentaalsele kehale, aitab üle saada väsimusest ja lootusetusest.
Materiaalasel tasandil aitab müüa kodu, kui ebasoodne keskond või kogukonna sekkumine on seda seni takistanud ning eriti, kui korduma on hakanud eelmisest elust pärit konflikt. Purpuriit katkestab osapoolte vahelise ühenduse ja aitab edasi liikuda. Hajutab negatiivset energiat keskkonnast, tõrjub needusi ja pahasoovlikkust, üldse psüühilist sekkumist, jättes asemele positiivse energia. Soodustab kõiki ostu-müügi tehinguid, kui programmeerite purpuriidi kiiresti ostjat leidma.

Purpuriit aitab jagu saada väsimusest, suurendab vastupidavust ja noorendab. Toetab rakumälu, südametööd ja  rindkere, vereringet ja -puhastust, stabiliseerib pulssi. Leevendab verevalumeid, verejookse ja mädaville.

Hoidke käes, kasutage võre loomisel või asetage vajalikule kohale kehal. Hoidke enda ja psüühilise ründe või muu ebasoovitava allika vahel.