RUBIIN TSOISIIDIS

Mõõdud keskmiselt 2-3,5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt. 

RUBIIN TSOISIIDIS, ANIOLIIT aktiveerib kroontšakrat, loob muudetud teadvuseseisundi ja kergendab juurdepääsu hingemälule ning vaimsele õppimisele. Kivi hoiab ära keerulistele olukordadele liigse reageerimise ja hoiab ära meeleolumuutused.
Rubiin tsoisiidis muudab negatiivse energia positiivseks. See on eriti kasulik leinaprotsessi ajal, võimaldades teil vabaneda sellest valust ja kurbusest ning saada hingelist lohutust, jätkates oma elu ja taastades selle kire. See suurendab ka seda kirge kaastundeks teiste vastu, kes võivad sama läbi elada.
Võib olla äärmiselt suureks abiks hinge tervendamisel ja möödunud eluga töötmisel. Sel kivil on ebatavaline omadus edendada individuaalsust, säilitades samal ajal vastastikuse suhtlemise ülejäänud osaga inimkonnast. Kivi võimendab tugevasti keha ümbritsevat biomagnetilist välja.  
Füüsiliselt rahustab tsoisiidis sisalduv rubiin kiiret südamelööki, säilitades samal ajal keha tasakaalu, eriti stressi ajal. Leevendab põletikku ja tugevdab immuunsüsteemi, südant ja kopse. Tsoisiidis sisalduv rubiin võib aidata ravida suguelunditega seotud probleeme ja suurendada viljakust nii meestel kui naistel. See on kõige kasulikum pärast raseduse katkemist või hüsterektoomiat. Toisiidi rubiin on kasulik ka bakteriaalsete infektsioonide vastu võitlemisel.