Rüoliit, vihmametsa jaspis 3€

Kivide suurus keskmiselt 2-3,5cm

RÜOLIIläidab hinge potensiaali ja loovuse. See kergendab muutust seda tagant sundima, abistab küsimustele vastuste otsimisel ja kergendab teadmist hinge tasandil. Aitab saavutada karmalise tarkuse. Kasuliku kivina möödunud elude tervendamisel töötleb rüoliit minevikku ja integreerib selle olevikku. Motiveerib teid kõrvaldama edasiliikumise edasilükkamist ja segajaid. See toob lahenduse, ükskõik kus raskuste allikas ka ei olnud, ning innustab aktiivselt edasi minema.  Soodustab elamist käesolevas hetkes, et jõuda edasiviivate lahendusteni. Aitab ravida vanu ja sügavaid emotsionaalseid haavu, eriti neid, mis on seotud lähedase kaotuse või väga pika suhtega.  Tugevdades hinge, keha ja meelt, on rüoliit tohutult abivalmis, kui uuritakse oma mina täit ulatust. Rahustab ärevust ja stimuleerib arusaama lahendustest ja alternatiivides.t
Psühholoogiliselt tõstab rüoliit enesehinnangut ja eneseteadvust. See sisendab lugupidamist enese vastu ja aitab leppida oma tõelise olemusega.
Vaimselt annab rüoliit tugevust, et rahulikult tegeleda väljakutset esitavate asjaoludega ning teeb teadlikuks oma tugevustest.
Emotsionaalselt on rüoliidil tasakaalustav mõju, mis muudab tunnete vabaks laskmise vajaduse kergemaks.
Edendab kaastunnet, rahu, mõistmist ja vendlust mitte ainult teiste vastu, vaid ka teie enda sees.
Rüoliit tugevdab keha loomulikku vastupanuvõimet. Tervendab veene, lööbeid, nahahaigusi ja nakkusi ning parandab B-grupi vitamiinide omastamist. Võib lahustada neerukive ja kõvastunud kudesid. Eliksiiri kujul annab rüoliit tugevust ja parandab lihaste toonust.
Kandke rüoliiti või paigutage vajalikule kohale. Pange see laubale minevikuelust taandumiseks ja päikesepõimikule emotsionaalseks vabaks laskmiseks.