Serpentiin jaad 5€

Kivide suurus on vahemikus 15-30 mm.
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Päritolu: Peruu

SERPENTIIN JAAD e. Chita Jaad on eriti silmatorkava välimusega serpentiinne liik, kroomiga serpentiini nimetatakse Chitta Jade'iks. Chita Jaadi kivid on  helekollakasrohelised ja enamasti musta teraga. Mineraloogiliselt on see serpentiinkromiit. 
Chita jaad on meeliülendav kivi, mis aitab puhastada teie elus mürgiseid mõjusid ja võimendada positiivset jõudu. Chita ühendab päikesepõimiku ja südametšakrat. Maandades südant päikesepõimiku emotsioonidega, on nende kahe vahel stabiilsus. Neile, kes juhivad sageli ainult südamega või emotsioonidega, on see ideaalne kivi tasakaalu leidmiseks. Soodustab positiivset mõtlemist, tervenemist, meditatsiooni, sisemist tasakaalu, rahu, mugavust, Kundalini ärkamist, uusi algusi, rõõmu ja armastust. Tohutult lahustavad negatiivsed energiad teie auras.
Nii nagu madu heidab nahka, inspireerib ussikujuline kivi keha ja hinge taastuma. Need looduslikud poleeritud kivid sisaldavad võimsat tervendavat energiat, mis loob teie ümber kaitsvate vibratsioonide kilbi. Need aitavad teie unistusi ellu viia, võimaldades teil kasutada sisemist jõudu, mida on vaja positiivse ümberkujundamise lõpuleviimiseks. Serpentiin jaad võimaldab teil avada oma meelt, et uurida oma vaimsust, jättes teid positiivsesse olekusse, mis tõmbab ligi küllust.