Orogoniit Turmaliini püramiid kristallpunkti ja elulillega 22€

Mõõdud:  7x7x6cm
Materjal: orogoniit, turmaliin, mäekristall, vask.
Orgoniit on vaigust, kvartsist valmistatud aine. Orgoniit on energiavorm, mida tuntakse ka kui prana, ki, qi universaalse energiana.
MUSTAL TURMALIINIL on puhastavad ja maandavad omadused. Kaitseb igasuguse negatiivse energia, elektromagnetilise reostuse ja kiirguse eest.
ELULILL sümboliseerib kõigi loomingus eksisteerivate ühtsust. See näitab, et me kõik oleme modelleeritud sama plaani järgi ja oleme püha geomeetria tugev sümbol.
MÄEKRISTALL soodustab selgust ja vaimset ärkamist.
OROGONIITi peetakse võimsaks eluenergia laadijaks ja inimese keha energiavälja tugevdajaks. Inimese energiapuuduse korral toimib see abivahend kui tugev laadija. Kaitseb elektromagnet kiirguse eest, samuti ka muude negatiivsete energiate eest. Muudab negatiivse energia positiivseks. See sobib oma eluenergia ja sisemise jõu allika leidmiseks. Sümboliseerib kõiki energiakanaleid kehas, avades selle uuele eluenergiale.
Orgoniitenergia on võimas vaimne tööriist, mida saab kasutada kõigi oma eluvaldkondade parendamiseks füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. See on kogu loomise taga olev jõud, mis suudab muuta madalama vibratsioonilise (negatiivse) energia kõrgema vibratsiooniga (positiivseks) energiaks.
Orgoniitenergiat kasutatakse mediteerimise, tervendamise, aktiviseerimise, laadimise, puhastamise ja kaitse eesmärgil.
Kindlasti vajab puhastamist!  Pane püramiid väikesesse kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist  loputa voolava vee all. Ära hõõru ega kuivata, vaid lase kuivada.