Seleniit küünlaalus 12€

Mõõdud: 6x6cm
See kristall mängib väga tähtsat rolli hingetähe tšakra (pea kohal) aktiveerimisel. Käes on aeg saada üheks oma hingega. Seleniit saab meile näidata, kuidas integreerida oma ellu jumalikke seadusi ja põhimõtteid. Ta õpetab meile ka vaimu ja aine ühendamist, vaimuvalguse sulandamist oma füüsilisse kehasse. Tulemuseks on see, et vaim leiab endale kodu igaühes meist. See on aeglane ja õrn protsess, sest meie keha ja teadvus ei suuda uue energiaga kuigi kiiresti kohaneda. Olles väga kõrge vibratsiooniga, soodustab seleniit meeleselgust ning juurdepääsu ingelliku teadvuse juurde. See kristall aitab ankurdada valguskeha ning kogeda selle vibratsiooni siin Maa peal. Puhtal, pisut läbipaistval seleniidil on eeterlikud omadused ning väidetavalt on ta vahendajaks valguse ja mateeria vahel. Olles küll iidne kivi, on seleniidi puhul tegemist ühe kõige võimsama kristalliga, mis vahendab Maale uusi, kõrgemaid vibratsioone. Seda kivi saab kasutada seiramiseks (kolmanda silmaga vaatamiseks), et näha ette võimalikku tulevikku või et teha kindlaks, mis on aset leidnud minevikus. Olles kaootiliste emotsioonide võimas hajutaja ning stabiliseerija, tagab seleniit juurdepääsu alateadvuses toimuva mõistmise juurde.
Seleniit selgitab meelt ja õpetab nägema eriolukordades mõjuvaid energiaid. Tõe ja aususe kivi, ausus suhetes, partnerluses. Likvideerib blokke eriti just füüsilises ja eeterlikus kehas, ka teistes kivides. Hea puhastaja ja laadija teiste kivide jaoks. Hajutab negatiivset energiat, seetõttu hea kaitsekivi, kaitseinglite kaitse
Alzheimer, dementsus, selgroog, krambid, epilepsia, painduvus, vitamiinide ja mineraalide imendumine, viljakus, ilibido, rasedus, emadus. Sakraaltšakra (virsikuvärvi seleniit), Kolmas Silm, Kroontšakra.