Love Rose küünal 7€

Põlemisaeg: 10-12 tundi
Kogus: 70g
Mõõdud: 8x4cm
Koostis: sojavaha, roosa kvarts, roosi kroonlehed, basiilik

Eksklusiivne lõhnaküünal, mis on loodud kire ja käsitööga Indias, kasutades parimaid tooraineid. Iga küünal esindab ainulaadset meistriteost, mis on edasi antud oskuste ja tipptasemele pühendumise tulemus.

Armastus ja heaolu: kogege ümbritsevat roosilõhna, mida on veelgi rikastatud kuivatatud roosi kroonlehtede ja roosa kvartsi kristalli omadustega. See kombinatsioon annab igakülgse armastuse ja heaolutunde, muutes iga ruumi positiivsete emotsioonide pühamuks.
Roosa kvarts on universaalse armastuse kivi. See taastab suhetes usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimusteta armastust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel, et edendada armastust, enesearmastust, sõprust, sügavat sisemist tervenemist ja rahutunnet. Rahustav ja lohutav, see aitab kurbuse ajal lohutada. Roosa Kvarts hajutab negatiivsust, julgustab enesele andestama ja aktsepteerima ning äratab enesekindlust ja -väärikust.
Puuvillane tahk püsivaks viimistlemiseks, rafineeritud puuvillataht on leegi võti, mis põleb kauem ja heledamalt. See nutikas disain mitte ainult ei anna küünlale vastupidavust, vaid võimendab ka aromaatse essentsi difusiooni, pakkudes ümbritsevat lõhnaelamust.
Kui küünal on ära põlenud, võid kivid hoolikalt puhastada veega ja anda neile oma kodus uus koht või kanda neid endaga kaasas.

*Sojavaha on sojaubadest valmistatud looduslik vaha. See on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik alternatiiv parafiinvahale, mida ekstraheeritakse naftast. Sojavaha on taastuv, kuna seda toodetakse sojaubadest, mis on jätkusuutlik põllukultuur. See on biolagunev ja põhjustab põletamisel vähem õhusaastet kui parafiin. Sojavahast valmistatud küünlad kipuvad põlema aeglasemalt ja ühtlasemalt, mis tähendab, et need kestavad kauem. Sojavahast küünlad toodavad ka vähem tahma ja kahjulikke aineid kui parafiinküünal, mistõttu on need siseruumides kasutamiseks tervislikum alternatiiv.