Magic Spell küünal - Armastus 17.50€

Põlemisaeg: u.50 tundi
Mõõdud:  20x5cm
Materjalid: Klaas, sojavaha
Jasmiini eeterlik õli, roosa kvartsi kristallid, millede koosmõju tulemusena saavutatakse armastuse enrgia sissetoomine oma ellu, paaride vahel suhete märgatav paranemine, harmoonia ja kodusoojuse kasv. 
Kanaldage oma sisemisi soove armastuse küünlaga, mida saab põletada kuni 50 tundi. Sensuaalse jasmiiniga lõhnastatud küünal on kaetud roosa kvartsi kividega, mis parandavad suhteid ja suurendavad rahutunnet. See on valmistatud sojavahast, mis tähendab, et see on keskkonnasõbralikum ja sellel on suurepärased lõhnaomadused. Sojaküünlad põlevad puhtamalt, jahedamalt ja kestavad kauem kui parafiinküünlad ning jätavad ka minimaalsed vahajäägid.
Need iidsed tarkuse küünlad saavad jõudu puhtast tuleelemendist, mis kujutab endast transformatsiooni. Hinda, et alandlik leek võib muuta kõiki ja kõike. See võib muuta armastuskirja tuhaks või aidata sind elus püsida, et säilitada elu või tekitada lummav romantiline värelus. See transformatsioonienergia on see, mida te suunate ja võimaldab seeläbi oma elus soovitud muutusi näha.

Loitsuküünla kasutamine: looge oma kodus endale mõnus ja rahulik koht  ja mõelge oma soovidele, mida te oma elus kõige rohkem ihaldate, küünla ümber võite lisada pilte, vääriskive, ehteid jms. Ära süüta küünalt kohe, lase küünlal rahus energiatega harjuda.
Kui tunned, et oleks õige aeg siis süüta küünal põlema. Istuge rahulikult ja kasutage aega mediteerimiseks ja mõtisklemiseks.
Parim näpunäide – olge kasutatud küünlaümbrisega  loominguline, sest neist saate täiuslikud vaasid.