Magic Spell küünal – Heaolu 17.50€

Põlemisaeg: u.50 tundi
Mõõdud: 20x5cm
Materjalid: Klaas, sojavaha
Sojavahast küünal tiigrisilma ja rohelise aventuriini ning sidrun kuslapuu lõhnaga.
See transformatsioonienergia on see, mida te suunate ning võimaldades seeläbi oma elus soovitud muutusi. Aitab kasvatada vaprust, soodustab rahu ja tasakaalu, aitab leida uusi ning kinnistab olemasolevaid suhteid. Samuti aitab luua ja tugevdab perekonda. Soodustab suhtlemist luues inimeste vahel soodsad sagedused. Kaitseb halva energia eest parandab intuitsiooni ning on abiks õigete otsuste vastuvõtmisel.
See on valmistatud sojavahast, mis tähendab, et see on keskkonnasõbralikum ja sellel on suurepärased lõhnaomadused. Sojaküünlad põlevad puhtamalt, jahedamalt ja kestavad kauem kui parafiinküünlad ning jätavad ka minimaalsed vahajäägid.
Loitsuküünla kasutamine: looge oma kodus endale mõnus ja rahulik koht ja mõelge oma soovidele, mida te oma elus kõige rohkem ihaldate, küünla ümber võite lisada pilte, vääriskive, ehteid jms. Ära süüta küünalt kohe, lase küünlal rahus energiatega harjuda.
Kui tunned, et oleks õige aeg siis süüta küünal põlema. Istuge rahulikult ja kasutage aega mediteerimiseks ja mõtisklemiseks.
Parim näpunäide – olge kasutatud küünlaümbrisega loominguline, sest neist saate täiuslikud vaasid.