Õnn - Patšuli ja aventuriini küünal 7€

Põlemisaeg: 10-12 tundi
Kogus: 70g
Mõõdud: 8x4cm
Koostis: sojavaha, roheline aventuriin ja patšuli.

Eksklusiivne lõhnaküünal, mis on loodud kire ja käsitööga Indias, kasutades parimaid tooraineid. Iga küünal esindab ainulaadset meistriteost, mis on edasi antud oskuste ja tipptasemele pühendumise tulemus.

Vabastage õnne ja külluse laine patšuli ja rohelise aventuriini kivi küünlaga – Good Luck. Patšuli maalähedane ja eksootiline aroom loob lummava õitsengu ja küllusese aura. Sukelduge lõhnasse, kuna vaha sees asetseb kaunis roheline aventuriini kivi, meelitades ligi õnne, võimalusi ja edendades emotsionaalset heaolu.

Puuvillane tahk püsivaks viimistlemiseks, rafineeritud puuvillataht on leegi võti, mis põleb kauem ja heledamalt. See nutikas disain mitte ainult ei anna küünlale vastupidavust, vaid võimendab ka aromaatse essentsi difusiooni, pakkudes ümbritsevat lõhnaelamust.
Kui küünal on ära põlenud, võid kivid hoolikalt puhastada veega ja anda neile oma kodus uus koht või kanda neid endaga kaasas.

*Sojavaha on sojaubadest valmistatud looduslik vaha. See on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik alternatiiv parafiinvahale, mida ekstraheeritakse naftast. Sojavaha on taastuv, kuna seda toodetakse sojaubadest, mis on jätkusuutlik põllukultuur. See on biolagunev ja põhjustab põletamisel vähem õhusaastet kui parafiin. Sojavahast valmistatud küünlad kipuvad põlema aeglasemalt ja ühtlasemalt, mis tähendab, et need kestavad kauem. Sojavahast küünlad toodavad ka vähem tahma ja kahjulikke aineid kui parafiinküünal, mistõttu on need siseruumides kasutamiseks tervislikum alternatiiv.