Positiivsus - Rohelise tee ja tsitriini küünal 7€

Põlemisaeg: 10-12 tundi
Kogus: 70g
Mõõdud: 8x4cm
Koostis: palmi ja sojavaha, tsitriin, sidrun ja  kummel

Positiivne roheline tee – võta omaks positiivsus ja rõõm.
Eksklusiivne lõhnaküünal, mis on loodud kire ja käsitööga Indias, kasutades parimaid tooraineid. Iga küünal esindab ainulaadset meistriteost, mis on edasi antud oskuste ja tipptasemele pühendumise tulemus.
Laske positiivsel energial end ümbritseda meie Positivity Green Tea küünlaga. See käsitsi valmistatud küünal on täis tsitriini kivi energiat ja kuivatatud lilli, pöörates tähelepanu igale detailile. 
Tsitriin, üks selle küünla mineraale, on tuntud oma hinge puhastamise ja taastamise võime poolest. See on vaimule nagu C-vitamiin, kiirgava energiaga, millest kiirgab positiivsust ja rõõmu. Tsitriini kristalli raviomadused sobivad suurepäraselt teie vibratsiooni tõstmiseks ning aitavad teil elus liikudes omaks võtta positiivsuse ja optimismi.
Looge oma ellu positiivsuse ja rõõmu atmosfäär Positivity Green Tea abil. Laske selle erilise küünla säraval säral end ümbritseda, kui võtate omaks tsitriini väe.
Puuvillane tahk püsivaks viimistlemiseks, rafineeritud puuvillataht on leegi võti, mis põleb kauem ja heledamalt. See nutikas disain mitte ainult ei anna küünlale vastupidavust, vaid võimendab ka aromaatse essentsi difusiooni, pakkudes ümbritsevat lõhnaelamust.
Kui küünal on ära põlenud, võid kivid hoolikalt puhastada veega ja anda neile oma kodus uus koht või kanda neid endaga kaasas.

*Sojavaha on sojaubadest valmistatud looduslik vaha. See on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik alternatiiv parafiinvahale, mida ekstraheeritakse naftast. Sojavaha on taastuv, kuna seda toodetakse sojaubadest, mis on jätkusuutlik põllukultuur. See on biolagunev ja põhjustab põletamisel vähem õhusaastet kui parafiin. Sojavahast valmistatud küünlad kipuvad põlema aeglasemalt ja ühtlasemalt, mis tähendab, et need kestavad kauem. Sojavahast küünlad toodavad ka vähem tahma ja kahjulikke aineid kui parafiinküünal, mistõttu on need siseruumides kasutamiseks tervislikum alternatiiv.