Puhastus - Seleniit ja Salvei 7€

Põlemisaeg: 10-12 tundi
Kogus: 70g
Mõõdud: 8x4cm
Koostis: sojavaha, seleniit, valge salvei

Eksklusiivne lõhnaküünal, mis on loodud kire ja käsitööga Indias, kasutades parimaid tooraineid. Iga küünal esindab ainulaadset meistriteost, mis on edasi antud oskuste ja tipptasemele pühendumise tulemus.

Küünal puhastav valge salvei – puhtus ja vaimne ühendus
Puhastumine ja rahulikkus: Laske end ümbritseda valge salvei lõhnal, mis on rikastatud kuivatatud valge salvei lehtede ja seleniidi kivide puhastava energiaga. See aromaatne kombinatsioon on loodud selleks, et tuua teie koju ja vaimule uuendav puhastus.
Seleniit, üks selle küünla mineraale, ei ole kasulik mitte ainult kehale, vaimule ja hingele, vaid puhastab ka ruumi, milles see asub. See kivi on isepuhastuv ja suunab oma energia piirkondadesse, mis kõige enam abi vajavad. Lisaks hõlbustab seleniit kontakti teejuhtide, inglite ja teiste kõrgemate olenditega.
Lisage oma rituaalidesse Purification White Sage küünal ja looge puhtuse ja vaimse ühenduse õhkkond. Laske selle küünla rahustav sära ümbritseda end seleniidi harmooniat omaks võttes.

Puuvillane tahk püsivaks viimistlemiseks, rafineeritud puuvillataht on leegi võti, mis põleb kauem ja heledamalt. See nutikas disain mitte ainult ei anna küünlale vastupidavust, vaid võimendab ka aromaatse essentsi difusiooni, pakkudes ümbritsevat lõhnaelamust.
Kui küünal on ära põlenud, võid kivid hoolikalt puhastada veega ja anda neile oma kodus uus koht või kanda neid endaga kaasas.

*Sojavaha on sojaubadest valmistatud looduslik vaha. See on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik alternatiiv parafiinvahale, mida ekstraheeritakse naftast. Sojavaha on taastuv, kuna seda toodetakse sojaubadest, mis on jätkusuutlik põllukultuur. See on biolagunev ja põhjustab põletamisel vähem õhusaastet kui parafiin. Sojavahast valmistatud küünlad kipuvad põlema aeglasemalt ja ühtlasemalt, mis tähendab, et need kestavad kauem. Sojavahast küünlad toodavad ka vähem tahma ja kahjulikke aineid kui parafiinküünal, mistõttu on need siseruumides kasutamiseks tervislikum alternatiiv.