Rituaaliküünal - Puhastus 

100% mesilasvahast valmistatud põimik käsitööküünal, millesse on lisatud küüslauku, koirohtu, raudrohtu, kadakat, naistepuna ning südamerohtu, millede koosmõju puhastab efektiivselt inimese välja ja teda ümbritseva ruumi kõigest negatiivsest ning kahjulikust, saates kogu paha tagasi sinna, kuskohast see on tulnud või selle juurde, kes selle on saatnud.  Koirohi puhastab ruumid ja inimesed negatiivsetest energiatest. Küüslauk on eriti tugev kurja eemale peletaja ja on hinnatud oma tervendavate omaduste poolest. Naistepuna ravib, annab kaitset ja avab uksed õnnele. Küünal aitab puhastada ja taastada aurat negatiivsetest maagiamõjudest ja soovimatust energiast (needus, kuri silm, loitsud jne). Puhastamine on alati kõige esimene samm enne, kui hakata tegelema arenguga või plaanide elluviimisega. Samuti peaks see küünal olema esimene, kui te soovite oma elus teha muudatusi. Küünlas sisalduvad taimed loovad ja võimendavad valmistamisel lisatud ja eellaetud energiaid. Küünalt saab edukalt kasutada ka ainult profülaktilisel eesmärgil.

Peale, selle küünla kasutamist soovitame kohe kasutada küünlaid "Edu", "Raha" või valgeid peeneid vahaküünlaid tasakaalustamaks ja harmoniseerimaks Teie energiaid. Põimikküünal koosneb kolmest spiraalselt kokku põimitud eraldi vahaküünlast, sellisel moel vajalikke energiavoole eriti intensiivselt koondades ning mille kolme tahi leek on väga tugevaks võimendiks soovitud resultaadi saavutamiseks.

Põlemisaeg umbes 1 tund. Põleb kõrge leegiga ja särisedes ning praksudes, mistõttu tuleb järgida tuleohutusnõudeid ning on mõeldud kasutamiseks VAID esoteerilis-rituaalsetel eesmärkidel.


Kaal 26 g
Paksus 1.3 см
Pikkus 20 см