Namaste viiruk 3.10€

Pakis on 15g viirukeid

NAMASTE viirukid pakuvad vürtsikat, maalähedast, müstilist lõhna.  Namaste viirukisegul on rikkalik, kosutav lõhn, mis loob harmoneeriva ja piduliku õhkkonna, mis sobib ideaalselt intiimseteks seltskondlikeks koosviibimisteks ja pidulikeks sündmusteks. See segu aitab edendada sõprust üksikisikute vahel.
Satya Comapny kohta:
Shrinivas Sugandhalaya viirukeid eristab, et viirukitootmise esiplaanil on masala/taimestiku tehnika kasutamine tootmises. See lähenemine on nii tagasipöördumine India vaimsusse imbunud juurte juurde kui ka kvaliteedi tunnustamine.
„Shrinivas Sugandhalaya on pühendunud võrdsete võimaluste tööandja. Nende organisatsioon ja selle emaettevõte on töötanud valdavalt naistöötajatega, samal ajal töötavad sama katuse all kolm põlvkonda. Nende töötajad on osavad käsitöölised, kes on aastaid kogemusi omandanud viiruki käsitsi veeretamisel. Need käsitöölised on välja õpetatud viirukisegu Flora täpses mõõtmes, mis on vajalik täiusliku ja ühtlase pulga valmistamiseks. Bambuse kasutamine nende töös tagab minimaalse ökoloogilise jalajälje ja on abiks hõimude käsitöölistele.  Nii annab nende töö toetamine käsitööna valminud viirukitega käsitöö, maa, hõimude heaolu, soolise võrdõiguslikkuse ja tegutsemisvõime.
Kuidas viirukipulka põletada:
Süüta viiruki kaetud ots, oota hetk ja puhu leek siis õrnalt ära. Pane pulk viirukihoidikusse. Asetage hoidik tulekindlale pinnale ning eemale lastele, lemmikloomadest, riietest ja muudest tuleohtlikest materjalidest. Ärge asetage hoidikut  ega paljast viirukipulka lakitud, värvitud või plastpinnale. ÄRGE KUNAGI JÄTKE PÕLETAVAT VIIRUKIT järelevalveta.