Les Vampires Oracle 30€

Pakis on 45 kaarti ja juhend.
Les Vampires Oracle: iidsed tarkused ja tervendavad sõnumid öölastelt.
Kui olete Jasmine Becket-Griffithi kunstiteose fänn, siis olete ilmselt juba teadlik, et see on üks paljudest Sinise Ingli tekkidest (mis on sageli ühendatud Lucy Cavendishi juhendiga, kuigi mõnikord ka teiste kaastöötajatega), mis kasutavad Becket- Griffithi kunstiteoseid, et läheneda erinevatele Oracle'i teki teemadele. Mõnikord on tekkide vahel ristmõõt, mis tähendab, et konkreetne maal võib ilmuda mitmes erinevas tekis, mõnikord sama tähtsusega, mõnikord mitte.
See kaardipakk on mõeldud spetsiaalselt inimestele, kes seisavad silmitsi raskete otsustega, muutuvate suhetega või soovivad eemalduda karjäärist, olukordadest või inimestest. Vampiirienergiaid on sageli kardetud ja halvustatud, kuid tänapäeval on Les Vampire'i hämmastavad olendid osutunud liitlasteks kõige salapärasematest valdkondadest, aidates paljusi inimesi läbi omaenda pimeda hingeöö.
LES VAMPIRES on täis tarku juhiseid, iidseid õpetusi, tõestatud kaitsemeetodeid, sügavalt lohutavaid nõuandeid ja provotseerivaid väljakutseid meie arusaamale, pakub selget rada läbi kõige pimedamate ja rahutumate aegade. LES VAMPIRES on Jasmine Becket-Griffithi auhinnatud kunst ja Lucy Cavendishi kanaliseeritud läbinägelikud tarkused. See on sügav oraakel, millega saab tööd teha meie endi sisemiste hirmude ravimiseks, meie jõu kasutamiseks ja mustrite lahustamiseks, mis meid tagasi hoiavad. Mõistlik, elegantne, julge ja uhke, see on oraaklitekk, erinevalt teistest, mida olete kogenud - siiani. 45 ohtralt maalitud kaarti ja üksikasjaliku juhendiga, mis sisaldab lihtsaid, kuid paljastavaid paigutusi kaartide lugemiseks, aitab see oraaklitekk teil kõndida ööpimeduses ja naasta lootuse, tervise, tervendamise ja teadlikkuse valguse juurde.