Exodus Rituaalõli 15ml, 38€

Kogus: 15ml
Vana Testamendi järgi peetakse Exoduse õli pühaks jumalikuks võidmisõliks, mida tollal toodeti ainult preestritele ja kuningatele. Seda kasutati keha ja vaimu tervise parandamiseks, nägemise parandamiseks ning jumaliku kaitse ja abi saamiseks. Selle jõud võib selgitada sassis olukordi ja muuta vaidlused harmooniaks.
Seda iidset piibellikku võidmisõli kasutati pimedate energiate peletamiseks, needuste lahustamiseks ning õnne ja jõukuse meelitamiseks.
See on võimas tööriist uute uste avamiseks ja imeliste võimaluste loomiseks. Abramelini õli kasutamine on väga mitmekülgne. Salvina võib seda kindlatesse kohtadesse kehale hõõruda. Selle jõu vallandamiseks võib aga määrida ka näiteks küünlaid, jõukive, amulette, talismane, viirukeid või muid rituaalseid esemeid.
See Abramelini õli on valmistatud armastusega käsitööna piibli originaalretsepti järgi. Energeetiliseks efektiivsuseks kasutatakse ainult kontrollitud maheviljeluse õlisid, eeterlikud õlid on 100% looduslikud.
Retsept sisaldab selliseid peeneid koostisosi nagu mürr, kalmus, kaneelikoor ja oliiviõli.

Unikaalselt tõhusad piibliõlid. Neid segatakse vanade retseptide järgi vajaliku austuse ja armastava andumusega. Neid sooritatakse vastavalt kuu rütmidele ja sobivatel kellaaegadel või segatakse öösel, et seejärel tugevdada nende toimet mõne päeva jooksul enne villimist.