Keskaja Katku Kaitse/4 Thieves Rituaal õli 33.50€

Kogus: 15ml
Retsept sisaldab peeneid koostisosi nagu nelk, kaneelikoor, sidrun, eukalüpt, rosmariin ja sidrunhein.

Mõeldud kasutamiseks tervendamismaagias või vaenlaste ja soovimatute inimeste elust eemal hoidmiseks. Kasutage ka maagia ümberpööramiseks. Kaitske end maagiliste rünnakute eest (eriti käimasolevate rünnakute eest, mis ei paista lõppevat)
Segu eraldub, nii et enne kasutamist loksutage korralikult.
14. sajandist pärit legendi järgi pärineb 4 Thieves Oil neljalt Prantsuse vargalt, kes püsisid terved katkuperioodi vältel.
Seda taimset salviõli kasutatakse sageli immuunsüsteemi, üldise tervise ja meeleolu toetamiseks.
Vana aja arstid on rääkinud, et nad kasutasid seda õli enda kaitseks, valitsemiseks, kontrollimiseks ja vaenlaste eriarvamuste õhutamiseks.​​​​​​​
4 Thieves'i õli kasutamine on väga mitmekülgne. Four Thieves'il on antibakteriaalsed, antiseptilised ja viirusevastased ning immuunsust stimuleerivad omadused.  Näiteks saab seda kasutada hajuti abil õhuvärskendajana ning hingamisteede puhastamiseks ja õhus levivate haigustekitajate hävitamiseks. Õliga määritakse ka küünlaid, jõukive, amulette, talismane või muid rituaalseid esemeid, et selle väge erinevates rituaalides vallandada.
Nelja varga õli kasutamiseks on palju võimalusi:
· Määrige ennast või kedagi teist pärast õudusunenägu või kaitseks
· Lisage veele, mida kavatsete kasutada pesemiseks, needuste eemaldamiseks või kaitseks.
· Lisage paar tilka vette, mida kasutate põrandate ja/või ukseavade puhastamiseks, et puhastada need negatiivsest energiast ja/või kaitsta oma kodu vaenulike energiate, vaimude ja inimeste eest.
· Väljasaatmiseks piserdage see üle sihtmärgi ukseava või kohta, kus teate, et ta kõnnib.
· Lisage pesu- ja loputusvahendisse supilusikatäis, et anda endale ka nn.soomusvest, et end kaitsta!