Pada kolmekordne kuu jumalanna 28€

Mõõdud: 12x9.5cm
Kaal: 1080g
Materjal: malm

Pada kasutatakse tavaliselt erinevates rituaalides. Paja võib täita liivaga, et saaks viirukeid sees hoida ja suitsutada. Pajal on stabiilsed 3 jalga.
Pada saab kasutada rituaalides tuletegemiseks ja viiruki põletamiseks. Rituaalides asetatakse pada altarile ringi keskele. Pada peetakse naiselikkuse sümboliks ja seda seostatakse jumalanna üsaga. Lisaks jumalannale sümboliseerib pada ka vee elementi, ümbersündi, surematust ja inspiratsiooni. Kevadriituste ajal täidetakse pada vee ja lilledega, talvisel ajal süüdatakse selles tuli, mis tähendab soojuse ja päikesevalguse taastulemist.
Malmpada toob endaga kaasa nägemusi salajastest iidsetest nõidadest ja võimsatest mullitavatest pruulidest. Nii pika ajalooga võib mõnda üllatada teadmine, et pada on rituaalides ikka veel laialdaselt kasutatav tööriist, ehkki võib-olla mitte päris samal viisil, nagu müüdid ja lood panevad meid uskuma. Emaka sümboliks peetav pada kannab endas tugevat naiselikku energiat ning seda saab kasutada mitmel erineval viisil.
Triple Moon tuntud ka kui kolmekordse jumalanna sümbol või päikesekuu sümbol, kujutab see täiskuud, mille vasakul pool on kasvav poolkuu ja paremal kahanev poolkuu. Kuu muutuvaid faase esindav see harmoneerub ka naiselikkuse faasidega.
Triple Moon viitab kolmekordsele kuujumalannale, esindades neitsit, ema ja krooni/vanaema, millest igaüks sümboliseerib nii eraldiseisvat etappi naise elutsüklis kui ka Kuu faasi ning valitseb sageli üht taevast, maad ja allmaailma.
Sama nagu kasvav kuu, täiskuu ja kahanev kuu, mida seostatakse naiseliku energia ja psüühikaga.
Neitsi esindab lummust, algust, laienemist, uue alguse lubadust, sündi, noorust ja nooruslikku entusiasmi, mida esindab kasvav kuu;
Ema esindab küpsust, viljakust, seksuaalsust, täitumist, stabiilsust, jõudu ja elu, mida esindab täiskuu;
Kroon tähistab tarkust, puhkust, surma ja lõppu, mida tähistab kahanev kuu.