Pada Päikesekuu sümboliga 21€

Mõõdud:  8,5 cm, ø 7,5 cm
Materjal: Malm

Päikesekuu sümbol tähistab kolmainsusjumalannat (Hecate). See peegeldab ka kuufaasi ja on teatud rituaalide kaitsemärk
See vastupidav malmist anum on raske ja annab olenevalt sümbolist suitsetamisele lisajõudu. Käepide kui kandesang võimaldab ka majas ringi käia ja energeetiliselt koristada, soojuse arenemist aga isoleerib anumasse lisatud liiv.
Pada saab kasutada rituaalides tuletegemiseks ja viiruki põletamiseks. Rituaalides asetatakse pada altarile ringi keskele. Pada peetakse naiselikkuse sümboliks ja seda seostatakse jumalanna üsaga. Lisaks jumalannale sümboliseerib pada ka vee elementi, ümbersündi, surematust ja inspiratsiooni. Kevadriituste ajal täidetakse pada vee ja lilledega, talvisel ajal süüdatakse selles tuli, mis tähendab soojuse ja päikesevalguse taastulemist.
Malmpada toob endaga kaasa nägemusi salajastest iidsetest nõidadest ja võimsatest mullitavatest pruulidest. Nii pika ajalooga võib mõnda üllatada teadmine, et pada on rituaalides ikka veel laialdaselt kasutatav tööriist, ehkki võib-olla mitte päris samal viisil, nagu müüdid ja lood panevad meid uskuma. Emaka sümboliks peetav pada kannab endas tugevat naiselikku energiat ning seda saab kasutada mitmel erineval viisil.