Pada pentagrammiga 21€

Materjal: malm
Mõõdud: K: 8,5 cm, ø 7,5 cm
Kaal: 0.75g
Fantastiline suitsetamisnauding massiivsetes padades! See vastupidav malmist anum on imeliselt raske ja annab viirukile olenevalt sümbolist lisadoosi jõudu. Käepide kui kandesang võimaldab ka käia majas ja aias ringi ning puhastada.  Ja lõpuks saab suitsetamiskoha kaanega jälle kenasti kinni panna.
Pada saab kasutada rituaalides tuletegemiseks ja viiruki põletamiseks. Rituaalides asetatakse pada altarile ringi keskele. Pada peetakse naiselikkuse sümboliks ja seda seostatakse jumalanna üsaga. Lisaks jumalannale sümboliseerib pada ka vee elementi, ümbersündi, surematust ja inspiratsiooni. Kevadriituste ajal täidetakse pada vee ja lilledega, talvisel ajal süüdatakse selles tuli, mis tähendab soojuse ja päikesevalguse taastulemist.
Malmpada toob endaga kaasa nägemusi salajastest iidsetest nõidadest ja võimsatest mullitavatest pruulidest. Nii pika ajalooga võib mõnda üllatada teadmine, et pada on rituaalides ikka veel laialdaselt kasutatav tööriist, ehkki võib-olla mitte päris samal viisil, nagu müüdid ja lood panevad meid uskuma. Emaka sümboliks peetav pada kannab endas tugevat naiselikku energiat ning seda saab kasutada mitmel erineval viisil.