Paua merekarp

Mõõdud: ±12-16cm
Kaal: ±60-125g
Uus-Meremaa paua on maailma kõige ilusama värviga ja seda kasutatakse valge salvei, Palo Santo ning erinevate rituaaltaimede põletamiseks. Suitsutamine on indiaanlaste iidne komme, mille käigus põletatakse kimpu seotud ürte ja/või lõhnavaid puid, nagu valge salvei ja palo santo. Seda rituaalse tseremoonia osana või maja ja muude ruumide energeetiliseks puhastamiseks. Korpuses olevad looduslikud augud tagavad õhuvarustuse.
Uus-Meremaa karpidel leiduv pärlmutter, värvus on valdavalt sinine ja roheline ning seda pärlmutri varianti nimetavad Uus-Meremaa algrahvad maoorid pauaks.
Paua toob endaga rahu, ilu, kaastunnet ja armastust. Tööta sellega rasketes emotsionaalsetes olukordades. Rahustab närve, aitab õrnalt avada psüühilisi ja intuitiivseid võimeid. Kasuta, kui vajad juhendamist suhetes. Koostöö, pühendumine, kompromiss ja kommunikatsioon, mis viivad harmoonia ja tasakaaluni. Ideaalne kingitus neile, kes üle elanud mingi raske trauma.
Füüsiliselt: immuunsüsteem, valkude omastamine.
Pange tähele: see on looduslik toode, suuruse ja värvi erinevused, nagu ka servade ja pinna puudused, on normaalsed.
Karbid koosnevad kaltsiumkarbonaadist ja kasvavad ookeanis, moodustades osa elavast ökosüsteemist. Erinevat tüüpi kestasid on kalliskividena kasutatud sajandeid.
Abalone kesta on kasutatud paljudes kultuurides dekoratiivehetena ja nikerdustena. Apatšide tüdrukute otsaesisel kantakse paua ketast, kui nad tervitavad oma naiseks saamise hommikul päikest.
Abalone tugevdab keha ehitust ja südametšakra funktsioone. Nii pärlil kui ka merikarbil on sama ennustav tähendus:
- Merega tihedalt seotud - esindab emotsioonide tõusu
- Lihtne tunnete ja tundlikkuse voog teiste suhtes
- Seotud perekonna ja eriti emadusega
- Harmoonia suhetes
- Mäng ja värvide mitmekesisus esindavad muutust kui eksistentsi ilu