Pentagramm küünlaalus 35€

Ümbermõõt: 25cm
Materjal: seebikivi
Kaal:  2254g
See fantastiline ümmargune küünlaalus, mille keskel on kuldne pentagramm, on valmistatud mustast seebikivist. Ring ümber pentagrammi ohjeldab ja kaitseb. Ring sümboliseerib igavikku ja lõpmatust, elu ja looduse tsükleid. Ringiga ümbritsetud pentagramm kujutab vaimset kinnisust, millega hoiti traditsioonilisi nõiakunsti saladusi, individuaalset paganlikku sihti ja selle iseloomu.
See teeküünalde hoidja on tõeline iludus igasse ruumi. Keskne pentagramm tugevdab maagilisi energiaid, muutes selle ideaalseks esemeks teie kodu valgustamisel. Kasutage seda valgustamiseks või rituaalsetel eesmärkidel, kuna see alus mahutab korraga seitset teeküünalt.
Paljude kultuuride uskumuste kohaselt on küünla süütamine erilise tähtsusega. Põlev küünal sümboliseerib hinge. See annab valgust surma pimedas riigis. Küünlatule süütamine ulatub kaugele inimkonna algusaegadesse. Tuli ja valgus kuuluvad inimkonna ürgsete sümbolite hulka, sarnaselt veega. Paljudes religioonides ei ole tuli ja valgus mitte ainult jumaluse sümbolid, vaid ka oma olemuselt jumalikud ja seetõttu kummardamist väärt.
Küünla tuli on tule enda taltsutatud vorm. Küünalde kasutamine oli laialt levinud juba iidsetes paganlikes kultuurides. Küünlaleegi valgus pole tänaseni oma võlu kaotanud. Vana Hiina vanasõna ütleb:
"Kogu maailma pimedust ei saa kustutada ühe küünla valgusega.