Seleniidist nuga graveeritud tšakra sümbolitega 35€

Mõõdud: u. 250mm*45mm*15mm
Kaal: u.250g
Maroko seleniidist nuga graveeritud tšakra sümbolitega.

SELENIIT on leebe kivi, mis toob kaasa sügava rahu ning on suurepärane abiline meditatsioonis ja vaimses töös. Läbikumaval seleniidil on väga peen vibratsioon ja see toob meeltesse selgust, avab kroon -ja kõrgema kroonrtšakra ning pääseb ligi inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele. Puhas seleniit annab ühenduse valguskehaga - energiakeha, mis vibreerib väga kõrgel sagedusel, see on liikumisvahend hinge ja kõrgema teadvuse jaoks - ja aitab ankurdada seda Maa vibratsioonidesse. Igal inimesel, kes hoiab peos tükki puhta vibratsiooniga seleniiti, tugevnevad telepaatilised võimed. Kõige puhtamal läbikumaval seleniidil on eeterlik kvaliteet ning see öeldakse asuvat valguse ja mateeria vahepeal. Kuigi iidne kivim, on see ometi üks kõige võimsamaid kristalle uue vibratsiooni jaoks Maal. Seleniiti saab kasutada kaitsva võre moodustamisel maja ümber, luues sel kombel ohutu rahuliku ruumi, mis ei lase sisse välismõjusid - kasutada maja nurkades seespool. Majja paigutatud suur seleniiditükk kindlustab rahumeelse atmosfääri. Kandes jäljendit kõigest, mis maailmas on juhtunud, jõuab seleniit teiste eludeni ja on väga kasulik, kui tahetakse kontrollida saavutatud progressi ning pääseda eludevahelisest seisundist - esoteerilises mõttes on see seisund, milles hing liigub välja füüsilisest inkarnatsioonist, hing eksisteerib selles seisundis eeterkehas, mis kannab jäljendit kehaga eelmistes eludes juhtunust. Siin sõnastab hing oma plaani järgmiseks eluks. Selles seisundis on võimalik parandada mineviku haavad ning jõuda praeguse elu eesmärgi ja plaanini. See tõstab esile õppetunnid ja probleemid, millega tuleb praegu veel tööd teha, ja näitab, kuidas neid on kõige parem lahendada.  

Psühholoogiliselt soodustab seleniit arusaamist ja intuitsiooni. Vaimselt aitab see segadust korrastada ja abistab sügavama pildi nägemises. See toob teadlikku mõistmist alateadvuse tasandil toimuvast. Seleniit on ettearvamatute emotsioonide võimas hajutaja ja stabiliseerija.

Seleniit joondab lülisammast ja suurendab paindlikkust. Aitab langetõvekrampide puhul. Kivi neutraliseerib amalgaamhambaplommidest tekkivat elavhõbedamürgistust ja pöörab ümber vabade radikaalide mõju. Selle kõige peenem tervistamine toimub energeetilisel tasandil.