Van Van- Kaitse ja õnne Rituaalõli 33.50€

Kogus: 15ml
Seda traditsioonilist New Orleansi õli peetakse universaalseks õnne toojaks, mis meelitab meie ellu elurõõmu, õnne, armastust ja edu. Materiaalne ja vaimne heaolu peaks kasvama ja takistused saab kergemini ületada. Meie energia tugevdamiseks ehitab see võimsa kaitseringi ja tõrjub negatiivseid energiaid. Seda saab kasutada võidmisõlina kehal või tupsutada rituaalseid esemeid nagu küünlad, jõukivid, amuletid, talismanid või viiruk.
See Van Van õli on armastusega käsitööna valmistatud vastavalt New Orleansi originaalretseptile. Energeetiliseks efektiivsuseks kasutatakse ainult kontrollitud maheviljeluse õlisid ja ürte, eeterlikud õlid on 100% looduslikud.
Retsept sisaldab peeneid koostisosi nagu sidrunhein, vetiverijuur, tsitronella ja mandliõli, püriidi graanulitega.
Sidrunine, värskelt lõhnav õli on hoodoo ringkondades eriti hinnatud, kuna seda kasutatakse mitmekülgselt armastusmaagia, rituaali või võidmisõlina. Kõige sagedamini määritakse kasutatava rituaalse loitsu täiustamiseks küünlaid, mojo-kotte, kolpnukke, pabereid, kalliskive, jõukive, amulette, talismane, viirukeid või muid rituaalseid esemeid.
Unikaalselt tõhusad piibliõlid. Neid segatakse vanade retseptide järgi vajaliku austuse ja armastava andumusega. Neid sooritatakse vastavalt kuu rütmidele ja sobivatel kellaaegadel või segatakse öösel, et seejärel tugevdada nende toimet mõne päeva jooksul enne villimist.