Wicca Sümbolitega mäekristall kivide komplekt 25€

Wicca Symbol Stones mäekristallide komplekt, 6 tk sametkotis.
Mõõdud: 3,3x2,3cm
Käsitsi valmistatud tooted: värvid ja kujundid võivad olla erineva kujuga.

Kuue sümboli tähendus:
Viieharuline täht ringis on kõige sagedamini kasutatav "pagan" sümbol ja seda kasutatakse paganliku või wicca praktiku tuvastamiseks. Viis punkti esindavad nelja elementi pluss eetrit (mõistust) ja ring ühendab neid kõiki. Viieharulist ilma ringita tähte nimetatakse ka pentagrammiks, mitte pentaakliks. Numeroloogias tähistavad viis punkti maa elementi ja seda saab kasutada altaril maa sümbolina.
Kolmikkuu on jumalanna sümbol, mis esindab Neitsit, Ema ja krooni, kui kasvavat, täis- ja kahanevat kuud. Seotud ka naiseliku energia, salapära ja psüühiliste võimetega. Seda sümbolit näete sageli peakatetel, eriti nendel, mida kannab ülempreestrinna.
Traditsiooniliselt sümboliseerib Ankh "igavest elu". See sümbol on hieroglüüf, mida esineb sageli Vana-Egiptuse skulptuuridel, mida sageli hoidsid käes jumalad ja vaaraod, märgina elu üle valitsemisest, st surematusest. Nendel piltidel hoitakse sümbolit varre, mitte põhja juures. Ankh on populaarne sümbol ja selle põhjuseks võib olla selle sarnasus kristliku ristiga.
Triskele (kolmekäeline/jalgne sümbol või spiraal) variante on palju. Siin kasutatav on sümboli põhivormina väga lihtne. Triskele on keldi sümbol ja esindab elu ja taassünni jõudu. See ühendab endas spiraali (mida kasutatakse sageli elu ja läbimise tsükli tähistamiseks) ja 3 kui püha numbrit, nagu näeme kolmekordse jumalanna faasides. Seda sümbolit nimetatakse ka triskelioniks.
Vaimses mõttes võib spiraal esindada teed, mis viib välisest teadvusest (materialism, väljapoole suunatud orientatsioon, ego) sissepoole (valgustus, olemus, nirvaana, kosmiline teadvus). Sisemise (intuitsioon, mittemateriaalne, tabamatu) maailma ja välise (mateeria, manifesteeritud) maailma vahelist liikumist kujutavad spiraalselt keerlevad arhetüüpsed rõngad; inimkonna areng nii individuaalsel kui ka kollektiivsel tasandil.
Veelgi enam, taassünni või kasvu valguses võib sümbol esindada ka looduse enda teadvust, alustades tuumast või keskpunktist, liikudes väljapoole. Nii on see kõigega maailmas ja kosmoses, nagu paljud müstikud on kogenud.
Kui oleme teadlikumad sellest, mida spiraal tähendab, saame mõtiskleda selle esinemise üle meid ümbritsevas looduses.
Sarvilise jumala sümbol jäetakse Wiccas sageli tähelepanuta, sest inimesed näivad uskuvat, et Wicca on jumalanna religioon. Kuigi see võib mõnel juhul tõsi olla (Dianic Wicca traditsioon), on Wicca üks põhitõdesid tasakaal kõigi asjade vahel: valgus/tumedus, vihkamine/armastus, negatiivne/positiivne, karikas/mõõk.... Jumalanna / Jumal.